Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A kézfejre tetováltatok...

Blacmoneyhu kérdése:

A kézfejre tetováltatok később munkahelyeken lehet hátrányom?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, azt hiszem elég sokat fog nőlni még a kezem de a tetoválást már most szeretném, ezért döntöttem úgy hogy kézfejre majd később egy egész kezest. Majd ha elvégzek egy egyetemet mert még nem tudom mi szeretnék lenni lehet nem vesznek fel emiatt?

2020. jan. 7. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És melyik munkánál van ez, és ha alkarra?
2020. jan. 7. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ha alkarra csinaltatod, ott el tudod takarni egy hosszú ujjú felsovel

2020. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16/F
2020. jan. 7. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig orbitális baromság első tetkónak kézfejet választani, nincs olyan igényes normális tetováló, aki ezt meg fogja neked csinálni, szóval max az ilyen Westend tattoo-szerű igénytelen sufni szarod lesz, tényleg ezt akarod? Kézfejre, arcra, nyakra ráérsz akkor, amikor betelik a többi felület, ezek miatt rengeteg elutasításban lesz részed. Félre ne értsd, imádom a tetoválásokat, sok van, de még úgy se varratnék kézfejre, hogy a karomon van már pár és a mostani munkahelyemen nem kell takarnom. Feltételezem elmúltál 18, szóval nem fog annyi nőni vagy nyúlni a karod, hogy belerondítson a mintába, alkaron meg főleg nemn fog annyit nyúlni a bőröd.
2020. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy 16 vagy. Akkor majd térj vissza a témára 2 év múlva, amikor esedékes lesz, talán kicsit előrelátóbb leszel addigra.
2020. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 évesen normális tetováló el se vállal még ha szülői beleegyezéssel mennél akkor sem. Én 18 éves fiatalokat küldtem el, mert első tetoválásnak rögtön nyak illetve kézfej tetoválást akartak( nem is tudom miért...). Azt se tudod milyen területed fogsz dolgozni, rengeteg hátrányod lehet belőle, mivel sajnos itthon ez még nem mindenhol elfogadott dolog. Gondold át, és azon ne agyalj, hogy valamelyik haverod haverja otthon okosban a kínából rendelt szutyok géppel és festékkel majd felvarrja két sörért.. A Te tested, de még fiatal vagy, sokat változhatsz(az ízlésed is).


egy tetováló

2020. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, elkészült a tetkó?
2020. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!