Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jelenleg mennyire "tolerálják"...

Jelenleg mennyire "tolerálják" a tetoválást bizonyos munkahelyeken?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vegyük az èn példámat: van 4 tetoválásom, egy a tarkómon,egy a csuklómon, egy az alkaromom egy meg az oldalamon.


Jogot tanulok az egyetemen.


Mennyire lesz akadály ez a megjelenés a késöbbiekben?


Nagyra törö álmaim vannak, komoly helyen szeretnék majd elhelyezkedni, jó ügyvéd akarok lenni.


Én úgy gondolom nem tetoválások, piercingek alapján kell eldönteni, hogy ki mennyire megfelelö egy bizonyos munkakör betöltésére, viszont azt is tudom, hogy szigorúbb munkahelyeken nem tolerálják az ilyesmit.


Sok helyen tudtommal egyre elfogadóbbak viszont - ti hogy látjátok ezt? Mik a tapasztalaitok?


2017. júl. 27. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Minnél komolyabb a betölteni kívánt pozíció annál kevésbé tolerálják a jól látható tetkókat szerintem. Igen, sok helyen tolerálják viszont gondolom te nem gyros-osban, tescoban, mekiben és egyéb helyen akarsz dolgozni. Azt javaslom, hogy az alap bőrszínednek megfelelő, tetoválás alapozót szerezz be. Ez tartós és elfedi a tetkókat. Így biztos, hogy nem fog hátrány érni a munkádban.
2017. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes, hogy számít, hogy valaki tetovált-e -amennyiben nem erőszak áldozata lett-.


A tetoválás csak a felszín. Nem véletlen, hogy van, aki képes-hajlandó ilyesmire, mások pedig semmiképpen sem.


Ebból a szempontból még hasznos is a látható tetoválás, mert jellemzi az embert. Bizonyos feladatkörök ellátásához még kívánatosnak tartanám a takarásban levő dolgok felfedését is.

2017. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!