Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Normális ha fél év után is...

Normális ha fél év után is érezhető a tetoválásom tapintásra?

Figyelt kérdés

3 egymásba fűződő háromszöget tetováltattam, kb 5x5cm . Csak azért írtam le, hogy a tetoválásom csak viszonylag vastag vonalakból áll.


Július elején varták és a mai napig ha végig húzon az ujjamat a tetováláson érzem hogy a vonalak kidudorodnak picit.


Amúgy nem fáj és egyátalán nem érzékeny semmire sem, csak kicsit furcsálom hogy még lehet érezni tapintásra, mert pl.: volt barátnőmét egyátalán nem lehetett érezni, olyon volt mint a bőrének többi része.


Ez jelent akármit is?


Mikor lesz nekem is olyan mint a bőröm többi része, vagyis tűnik el ez a pici duzzadt érzet. (Ami nem durva, csak lágyan érezhető ha valaki véggi húzza az ujját rajta)



2020. jan. 11. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

igen, normális.


néha különösen ha érzékeny a bõr akkor a tetoválás egy pici heggel gyógyul. nekem is van a felkaromon...hajlamtól is függ.

2020. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!