Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Köldök piercing pro és kontra?

Köldök piercing pro és kontra?

Figyelt kérdés
Szeretnek köldök piercinget de sokszor úgy is érzem hogy nem kell és nem nekem való.. nem tudom illene-e hozzám, barátok azt mondjak nem az én stílusom stb... akiknek van, mit gondoltok? Megéri, mik az előnyei hátrányai? Persze tudom bármikor ki lehet venni de kicsit zavar hogy utána ott maradna az a kis heg. Amugy lapos hasam van, de főleg nyáron szép és izmos. Csak úgy vettem észre hogy bizonyos típusú lanyoknak van mindig.. persze nem sertésből írom ezt.

2020. jan. 15. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem van köldök pc-m és nekem tetszik. Nem más miatt csianltattam hanem a saját magam szórakoztatására és hogy magamnak jobban tetszek. Ezt ajánlom neked is! Előnye hogy jól néz ki (haszna nincs) és számomra önbizalmat is adott:) hátránya amikor öv van rajtam és ülök akkor néha be akad vagy nyomja. De ezen kívül nem volt gond vele. Ha szépen kened és tisztogatod akkor nem lesz gond :) egy heg a köldök felett meg ugyan mit számít? Semmit! ^^


22/L

2020. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, bennem is az van hogy ha csináltatnék, nem azért tennem hogy mutogassam, sőt.. inkább hogy én nézegessem és magamnak mert valahogy úgy érzem, jobban érezném magam tőle és tényleg egy kis plusz :D szóval igazad van és köszi a választ:)
2020. jan. 15. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod venni a későbbiekben nem heg, hanem egy "lyuk" marad a helyén. Márpedig ha terhes leszel a későbbiekben egy időre biztos ki kell majd venni.
2020. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előnyei:

sok féle ékszer kapható hozzá, tehát valószínűleg találsz a stílusodhoz illőt.

Mivel a ruha alatt nem látszik, nem muszáj illenie a stílusodhoz, elég ha neked tetszik.

Praktikus előnye nincs. Nekem tetszett, ezért megcsináltattam és évek óta szívesen nézek rá. Egy ékszertől nem is várnék többet.


Hátrányai: nekem nagyon sokáig tartott a gyógyulás. Nem mindenkinek van így, de érdemes erre is felkészülni. Sportolásnál hónapokig zavaró lehet. Én már idősebben csináltattam, de az iskolai torna órákon nagyon rossz lett volna. Mióta meggyógyult, semmi problémát nem okoz.


Engem sokáig visszatartott, hogy én sem vagyok olyan típusú lány, akiken általában ilyet látni, és a hasamat sem tartom annyira szépnek. Tudom, hogy nem mások véleménye alapján kell erről dönteni, de engem is aggasztott, hogy mit fognak gondolni rólam. A tapasztalatom az, hogy semmit. Nem kell megmutatnod senkinek, de ha valakinek mégis megmutatnád, kb. 5 másodpercig fogja érdekelni. A strandon látszik, de rengeteg nőnek (és néhány férfinak) van. Mindenféle korú, stílusú, testalkatú nőn láttam már. Csak ők sem mutogatják mindenütt. Mások véleménye ne tartson vissza.

2020. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ utolsó, azt hiszem ezzel meg is adtad az utolsó lökést mert én is ezekre jutottam az utóbbi napokban és jövő héten szerintem meg is csináltatom..

ti hol szoktátok egyebkent venni az ékszert mert így neten sajnos én nem láttam sokfélét és rengeteg olyan van ami nem tetszett :/ azon gondolkodtam hogy a későbbiekben aranyra cserélem majd

Illetve ti orvosi fémmel szúrattátok?

2020. jan. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!