Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit jelent a vállfa tetoválás...

Mit jelent a vállfa tetoválás pontosan?

Figyelt kérdés
Valahogy az abortusszal látom össze kapcsolódni, de nem értem pontosan

2020. jan. 23. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tetoválásként mit jelent, azt nem tudom, életemben nem hallottam még róla.

Abortusszal való "kapcsolata", ha lehet így hívni, az, hogy régebben és/vagy szegényebb területeken (vagy ahol tiltott) volt rá példa, hogy a szétszedett vállfa kampójával turkáltak magukban a lányok, hogy elmenjen a nem kívánt baba. Nyilván életveszélyes a dolog, de sok hasonló "házi praktika" terjedt el, hogy valakinél működött.


Azt nem hinném, hogy valaki abortusz miatt tetoválna magára ilyesmit. Mert ha jelképnek tekintenénk, akkor annak a jelképe lenne, hogy semmiképp sem akarta a gyereket és annyira gyűlölte, hogy bármit megtett volna, hogy megszabaduljon. Ezt meg nem fogja emlékeztetőként magára tetoválni senki, inkább azt is elfelejtené, hogy megtörtént.

Ha nem szándékos abortusz (beteg baba vagy vetélés, ami után műszeres kell), akkor meg nem a szándékos házi kaparást fogja magán jelképeztetni, megint csak.


Szóval, eredeti kérdésre válaszolva, akin láttad a tetoválást, annak valószínű személyes jelentése van, de ha általánosságban jelképez is valamit, az tutira nem az abortusz lesz.

2020. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a mehet is jelképezheti, valahol olvastam róla. Esetleg a régebbi dologgal annyi osszefugghet, hogy azt jelenti neko, hogy van akinek rögtön sikerül a gyerek, és mindent megtesz ellene, neki meg hatalmas dolog hogy sikerült es igy is elvesztette
2020. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feminista tetoválás, a szabad családtervezést jelképezi.
2020. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!