Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol rajzoltathatok magamnak...

Hol rajzoltathatok magamnak minta tetovalast?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a tetovalasok szerentem kifejezni magam veluk.

Van olyan lehetoseg hogy egy muvesznek elmondom hogy mik a felelmeim az eletbe mit szeretek benne ilyenek akkor azok alapjan csinál nehany elozetest? Es ha igen ez nagyjabol milyen arba lenne?



2020. febr. 2. 00:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve a stilusomhoz igazitana
2020. febr. 2. 00:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemesz egy tetkoszalonba es ott megcsinaljak
2020. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es az ingyen van? El lehet hozni amit csinalt?
2020. febr. 2. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ingyen... Van, ahol fizetsz a mintáért, és külön a tetkóért, van, ahol le kell foglalóznod. De nem fog egy művész sem ingyen dolgozni, és főleg nem odaadni az elkészült rajzot, hogy esetleg mással varrasd fel.

Kezdj el érdeklődni a szalonoknál, mindenhol más a rendszer, árat pedig senki nem fog tudni neked mondani.

2020. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok èn is tudnèk neked rajzolni,művèsz vagyok, de nem fogok, pont azèrt, amit a 4-es mondott..
2020. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm /nem tetoválóművész, csak egyszerűen gyönyörűen rajzol/rajzolta meg azt a képet, amit kitaláltam. Elmondtam neki, hogy mit szeretnék. Megrajzolta, elvittem a kedvenc tetkósomhoz, ő pedig felvarrta rám.
2020. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!