Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Min tudnám a tetovátást...

Min tudnám a tetovátást gyakorolni? Milyen fertőtlenitő anxagok kellenek hozzá és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Eddig csak terveztem a tetoválásokat, most hogy egy ismerősöm felajánlotta, szerezz nekem egy gépet, ki szeretném próbálni késziteni is. De nyilván, mielött emberen yakorolnék valamilyen szintetikus bőrön is szeretnék. Mi ennek a neve, hol lehet venni, s kb mennyiért?


Előre is köszi a válaszokat! A negativ kommenteknek új kérdést irjatok ki, ne az enyém alatt fejtsétek ki a nemtetszéseteket a tetoválás iránt meg irántam pls. 😃



2020. febr. 16. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hentestől vegyél disznóbőrt.
2020. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy régen ez volt a szokás, de manapság gondolom van már más, szintetikus anyag is a gyakorlásra. Persze, ha jobbat nem tudnék szerezni a disznóbőr is megteszi 😅😂


Csak pár kérdés felmerül bennem ezzel kapcsolatban is...


Az nem kezd el rohadi? Hogyan kell fertőtleniteni? Hogy lehet kifesziteni vagy ki kell egyáltalán?

2020. febr. 16. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre szerezz egy megfelelő "mestert" magadnak, aki a kezdeti kérdéseidben segít és elindít az utadon. Bemehetsz szalonokba is érdeklődni, hátha valahol fogadnak. Ha a rajztudásod megfelelő, akkor kezdhetsz bele a tetoválásba. Gyakorolni disznóbőrön és szoktunk kezdeti időkben és gyakorló műbőrön amit tetováló felszerelés üzletben tudsz beszerezni( Sebi Tattoo Supplies). Felelőtlenül, erős rajztudás nélkül viszont inkább ne vágj bele, van rengeteg kontár már, nem kell több. Facebookon Kezdő Tetoválók és Tattoo művészek keress rá ott is kérhetsz segítséget.

egy tetováló

2020. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!