Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy tervezzem meg a tetoválás...

Hogy tervezzem meg a tetoválásomat, ha csak ötleteim vannak, de nem tudom összerakni őket?

Figyelt kérdés

Ilyen területen nagyon nem vagyok kreatív, rajzolni se tudok, de még csak elképzelni se, hogy mondjam valakinek, hogy mit rajzoljon.

Az egész bal combomra szeretnék varratni. Vannak ötleteim, hogy milyen motívumokat szeretnék varratni, de nem egybefüggő kép, és nem tudom, hogy hogy kössem össze őket, mivel töltsem ki az üres helyeket...

Tippek, tanácsok, ötletek?



Találtam egy oldalt, ahol leírod nekik, hogy mit szeretnél, és profi tetoválók megtervezik neked pénzért. Érdemes lenne írnom nekik? ( [link] )



2020. márc. 3. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Virágos rét kiscicákkal, bárányfelhőkkel. Ez mindig bejön.
2020. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne kapkod el nez korul meg,nem olyan sietos a dolog,nehogy kesobb megband
2020. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgyis tetováló fogja elkészíteni a tetoválást... miért nem kéred meg őt a tervezésre is?
2020. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne te tervezd meg, kérd meg rá a tetoválót, akitől szeretnéd a mintát. Mondd el neki a motívumokat és a jelentést, ő összerak neked valami egyedit. Ez is a folyamat része ám.
2020. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3, 4: Valószínűleg az lesz, csak nem tudom, mennyire örülnének neki, eddig mindig kész ötleteim voltak, kivéve egyszer, de az is csak kis módosítás volt.


#2: Ha 20 évet várok vele, akkor se fogom tudni megtervezni. :D Az ötlet megvan, csak összerakni nem tudom. De nem az első tetkóm lenne, hanem a 10.

2020. márc. 4. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg az lesz, csak nem tudom, mennyire örülnének neki"

Egy tetoválóművész ennek sokkal, de sokkal jobban fog örülni, mint ha egy kész mintát kéne másolnia.

2020. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!