Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Meddig kell még kennem a...

Meddig kell még kennem a tetoválásomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy két hete csináltattam meg az első tetkómat, belső felkarra egy idézetet. Viszont -látszatra- ugyanolyan azóta. Nincs vele problémám, tehát nem viszket, nem fáj, nem piros, nem repedezett stb. Azt mondják, hogy ennyi idő alatt már hámlania és viszketnie kéne. Az egyik ismerősöm egy kisebb ábrát csináltatott, neki egy hét alatt begyógyult.. de nekem semmi. Pedig mindent úgy csinálok, ahogy mondták (óvom a naptól, áztatástól, kenem folyamatosan (bepanthennel), fürdéskor megmosom stb).

Volt pár napig amikor kenés közben ilyen kisebb fekete darabok jöttek le.. nem lehet, hogy ez volt az a bizonyos hámlás?

Az lenne a kérdésem tehát, hogy kell még kennem, és idővel hámlani fog, vagy ez már ilyen marad?



2019. jún. 17. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ilyenkor ezt nyugodtan megkerdezheted azt aji csinàlta a tetoválasr neked. Mert hogy ezért van.
2019. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3hetig kenheted bepanthenel (ne plusal) utanna akar meg egy honapig zsiros testapoloval vagy feher vazelinel (meg nyaron magas faktoru naptejel )
2019. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok egyepkent igen az volt a hamlas :)
2019. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!