Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kinek mennyire fájt az első...

Kinek mennyire fájt az első tetoválása? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szinte semmit nem éreztem, pedig a csuklómra készült, ahol azért elég vékony a bőr.
2020. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm. Az első tetoválásom az alkaromon van kivül. Olyan 10 centis. Nem volt vészes, inkább zsibbadó érzés volt. Csak akkor sziszegtem fel amikor olyan helyen tetovált ahol vékony a bőr, és csontosabb rész.

A második tetoválásom oldalt az alsólábszáram. Az végig fájt. Félúton már ott voltam, hogy szólok, hagyja abba, inkább nem kell.

2020. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy az első fáj jobban . Van 8 tetoválásom, az egyik jobban fájt mint a másik de csak amiatt hogy hova lett varrva . A lapockámon egyáltalán nem fájt (2-3ora volt) inkább az utolsó fel órába kezdett el fájni amikor már mindenhogy szenvedtem . A lábamon úgyszintén elviselhető volt meg a hasamon azt mondtam h nem bírom és vissza megyek máskor folytatjuk . Nekem elég nagy a fájdalom küszöböm, de nem bírtam tovább.
2020. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok lemaradt . Nagyban befolyásolja az is hogy ettél e , hany kávét ittál, mennyi vizet fogyasztottal . Egyel , igyál előtte a koffeint hanyagold és az alkoholt és másnaposan is jobban is fáj
2020. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél meglepődtem, hogy csak ennyi? Jó helyet választottam neki egyáltalán nem fájt, az achillesem felett van. Egyébként magas a fájdalom küszöböm.
2020. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lapockán volt, minimális fájdalom.

A második alkaron, az részletesebb, icipici tűvel, árnyékolás stb, az jobban fájt. De ez még mindig a minimális diszkomfort, nem igazán fájdalom. A kislábujj asztallábba ütése sokkal fájdalmasabb

2020. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első (váll) nem volt vészes, viszont a második (vádli) nagyon. Lehet, hogy a testtájék is számít.
2020. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem (még csak) egy színes tetoválásom van, az alkarom belső részén. A kontúr sima ügy volt, alig éreztem valamit. Mikor a színezés jött, a tetováló mondta, hogy ez azért jobban fog fájni. Na de nem gondoltam volna, hogy ennyire... Rendesen rosszul lettem. Beszélni se volt erőm, annyira koncentráltam. Magambam már azon gondolkoztam, hogy hagyjuk abba az egészet, nem érdekel ha félkész lesz, de én ezt nem bírom. :D Kb. 5-6 órás menet volt. Aztán valahogy csak kibírtam. Miután kész lett megfogadtam, hogy soha többet nem csináltatok tetoválást. Most pedig a másodikra készülök. :D Pedig én még azt hittem, hogy nekem elég magas a fájdalom küszöböm. Ezek után nem vagyok olyan biztos benne. :)

Az érzést általában az epiláláshoz szokták hasonlítani, de leírni úgy sem lehet teljesen. Csak akkor fogod tudni, hogy milyen, mikor már te is ott leszel.

2020. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vadlira csinaltattam, elegge fajt, főleg az utolsó 1 órában. Akkorra már megfáradt a bőröm és a végére hagyta a két oldalát is, ahol ugye közelebb van a csontot, tehát jobban fáj. Összesen szűk 3 és fél órás művelet volt egyébként, természetesen színes mintaval.


Ha csak kis mintát csinaltatsz vadlira, akkor semmi gond nem lesz, nagyobbaknal már fájni fog rendesen. Utóbbi esetben én nem is sorolnám a vadlit a legkevésbé fájdalmas területek közé, ahogy azt altalaban teszik. Persze minden ember más.


Érzésre az elején nekem ahhoz hasonlított, mikor gyerekként azzal játszik az ember, hogy a toll hegyet egyre erősebben nyomja a bőrébe. Na, mikor ott már eléggé belenyomtad, kb. annyira fáj. A végén rosszabb volt, ahogy mondtam.

2020. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 2 napja csináltattam egy nagyobb színes tetoválást. Én borzasztóan félek a tűtől, a fájdalomtűrésem elég jónak gondolom.

A kontúrtű nem volt olyan szörnyű, de a színezésnél azért néha jajjogtam főleg a felső részen 🤣

2020. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!