Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen érzés volt külön...

Milyen érzés volt külön költözni a szüleitektől? Könnyen tudtatok önállósodni? Milyen volt az első időszak az új lakásban?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nekem könnyen ment, 7 éves korom óta járattak táborba, megtanultam külön lenni tőlük. Plane így, hogy sűrűn hazajarhattam, mert csak az egyetem miatt mentem el. De végleg elköltözni onnan, na az nehezebb volt. Nem is a szüleim miatt, hanem a ház miatt. Nagyon szerettem ott lakni
2019. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

14 eves koromtol kolis voltm, konnyu volt onallosodni.

Tok jo erzes volt a magam ura lenni.

2019. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először egyetemi koliba költöztem. Elvittek a cuccaimmal. Hát, amikor ott hagytak, akkor bizony nehéz volt. És még utána is sokáig. Meg utána is, amikor albérletbe cuccoltak át, ugyanúgy tőlük 180 km-re. Talán akkor esett le igazán, hogy elkezdődött a felnőtt életem, én már többé nem költözök haza, ha minden jól megy.
2019. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!