Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A fegyvert ábrázoló tetoválás...

A fegyvert ábrázoló tetoválás elítélendő?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek róla?A csuklómra szeretnék 1et,mert szeretek lőni,és a kedvenc fegyvertípusom lenne ott,meg egyfajta védelmi szimbólum is lenne:) viszont érdekelne,hogy ti mit gondoltok arról,akin láttok egy ilyet? nyílván ezt nekem kell eldöntenem,de nem akarom,hogy valami börtöntölteléknek nézzenek sokan,vagy erőszakos embernek...

2020. márc. 16. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Elég szánalmas hogy azért csináltatsz tetoválást hogy mutogasd, de közben meg attól félsz hogy mit fognak szólni mások. Egyébként semmi gond sincs sem a fegyveres tetoválással, sem az erőszakos emberekkel.
2020. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tehát neked a tetoválás a mutogatásról szól,értelmes ember lehetsz...
2020. márc. 17. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell mondatokat a számba adni kisfiam. Ha látható helyre akarod, akkor épp neked szól a mutogatasrol. Ha nem akarod hogy bármit is szóljanak az is emberek, csináltasd olyan helyre.
2020. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
okos kislány vagy,köszönöm a semmitmondó szarodat,amit ide írtál,puszi
2020. márc. 17. 23:06
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Látom fáj az igazság, lepontozó király.
2020. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 $$$$$ ***** válasza:
82%
Szerintem nem elitelendő. Az előttem szólóval meg ne foglalkozz mivel látszik hogy nem sok esze van😂😂.
2020. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ,jó látni,hogy nem mindenki van 60iq közelében!:)
2020. márc. 19. 11:56
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen. Ti pl ott vagytok, én meg nem.
2020. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
karanténban vagy,hogy ennyi időd van feleslegesen írogatni,unatkozol,vagy csak magányos vagy?:D:DD
2020. márc. 19. 16:11
 10/13 $$$$$ ***** válasza:
100%
8-as ( Bár az összes többi is a te vállaszod de nem baj. Beirom mert hátha lesz még normalis válaszoló...) ha nem szereted a tetkokat kerüld a tetoválás kategóriát. Ez a kategória a tetkó kedvelőknek van. Senki se kiváncsi itt rád és a hozzád hasonlóakra akik csak mondjak a magukét de semmi hasznos nincs benne... A legtöbb tetoválás láható helyen van. Fogadd el. Ha zavar csukd be a szemed. Én szeretem látni mások tetkóit is. Érdekelnek... Ha teged nem akkor csak simám hagyd figyelmen kivül mint minden értelmes ember...
2020. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!