Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kézfej tetkó mennyire kényes...

Kézfej tetkó mennyire kényes munkavállalás szempontjából?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a 2 szülőt és a gyereket szeretném a kézfejemre tetováltatni csak még nemtudom hogy a munka felvételhez mennyire számít. Még 17 éves vagyok ez az utolsó évem a szakképzőbe. Bolti eladónak tanulok és nemtudom hogy ezzel a tetoválással fel e vesznek ilyen munkahelyekre.


2020. ápr. 25. 00:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és júniusban leszek 18 szóval szalonba csinálnám.
2020. ápr. 25. 00:13
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bolti eladó lehetsz,de èn inkább nem tetováltatnék semmit
2020. ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
vard meg meg bolti elado leszel.tul fiatal vagy meg es gondold at
2020. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a tetoválásnak szerintem sokkal több jelentése van.

Legalábbis nekem az jön át, hogy a tetovált (aki a gyereket szimbolizálja) elvesztette a szüleit és az utolsó szívdobbanásukat is magára varratta.


Egyébként ha tetoválást csinálsz, sose copyzz, találj ki egyedi mintát.

És valóban érdemes előbb a munkát megkapni, mint a tetoválást megcsináltatni.

2020. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Egy ismerősöm Cateringezik és neki egyenlőre le van ragasztva, de le fogja szedetni. Ha majd valamikor munkát akarsz váltani akkor problémát jelenthet.
2020. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Nem munka, hanem főnök kérdése. Én sok képzésre és konferenciára járok egy évben és a főnökömet nem érdekli, de ahogy észrevettem a szakmámban a legtöbb embert szintén nem - találkoztam nyaktetoválásos csávóval is, szóval...

Szóval ha a főnök nem bánja, akkor nem gáz. Az ügyfelek, vásárlók meg... mindig lesz köztük olyan, akinek valami viszketi az agyát , szóval ...

2020. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy manapság a kutyát nem érdekli, a hétköznapok része a tetoválás akárcsak a bajusz, vagy a szakáll. Egyedül az arc tetoválás az ami negatívum, azon kívül a krónikus tetoválás undorban élőkön kívül senkit nem érdekel, hogy van e tetoválásod vagy nincs
2020. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én olyan helyre rakatnám a tetkót ahol szükség esetén el tudom takarni. Lehet egyszer magasabb pozícióba kerülnél, akkor meg ne ez legyen az akadály.
2020. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ még átgondolom hova tetoválom.😀
2020. ápr. 26. 17:02
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

1. Igényes tetováló nem fogja elvállalni a kézfejed első tetkónak, oda akkor érdemes tetováltatni, ha máshol már nincs hely és a karod is ki van hozzá varrva. Sunfintetkóshoz pedig ne menj, mert nem éri meg.

2. A kézfejen sokkal hamarabb kopik a tetoválás, egy részletes minta nem fog rajta sokáig szépen megmaradni.

3. Ne másold le a tetoválást, az egy nagyon alja dolog, mutasd meg a tetoválódnak és hagyd, hogy tervezzen neked valami egyedit.

2020. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!