Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A középiskolába engedélyezett...

A középiskolába engedélyezett a tetoválás? Mert szeretnék karon, nyakon, mellkas, hát.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek lennének azok amiket szeretnék, megkérdeztem a osztályfőnököd is, mondta,hogy lehet, mert sok diáknak van elrejtve. Én direkt megkérdeztem, hogy ha látható helyre szeretném ? Mondta, hogy nézzem meg a házi rendet, de igazából már nem találom, pont ezért kérdezném, lehetséges lenne ilyen ? Manapság a tetoválás már elfogadottabb, amúgy a Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziumába járok, informatikai szakra. Én már olvastam Gyakori kérdéseket ez miatt, sokan elutasítóan bántak a kérdezővel, hol ott semmi közük,nem ismerik stb. Meg,hogy továbbtanulás szempontjából lesznek nehézségeim ez miatt ? Faterom mondta, hogy ha egy öregebb anár van, nem fogja elfogadni, lehet,hogy ez miatt valakinek nem leszek szimpi meg a többi...

[link]


Igazából ezt akartam, de faterom azt mondta meleges,nem tudom miért igazából lenne az, na mindegy.



2020. máj. 4. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Semmi koze az iskolanak ahhoz hogy van e tetovalasod.
2020. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Ja semmi köze.

Csakhogy nem ez a kérdés,hogy kinek,vagy minek van köze hozzá.

Hiába nincs köze,ha ez miatt hátrányaid lesznek.

Ezen gondolkozz el.

Az élet nem habossütemény,lesznek megpróbáltatásaid bőven.

Ha azokon kívül akarsz még+hozzá egyet,akkor varrasd tele magad,ahogy akarod.


Azon lehet egy csomót nyammogni,hogy ez igazságtalanság, mekkora elmaradi a munkahely, tanár,a főnök,a csaj,a Julisnéni.Hogy neked ehhez jogod van.Te ezt szeretnéd,és senkinek ne legyen köze hozzá,lesz..od..stb


Akkor is az van,hogy lesz egy csomó ember,akinek ez nem jön majd be.

Ha ezt tudomásul vetted,és elfogadod így,akkor csináld,ha akarod.

2020. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"Meg,hogy továbbtanulás szempontjából lesznek nehézségeim ez miatt ? Faterom mondta, hogy ha egy öregebb anár van, nem fogja elfogadni, lehet,hogy ez miatt valakinek nem leszek szimpi meg a többi..."

gondolom apád egyetemet csak kívülről látott. a kutyát nem érdekli, van-e tetoválásod, a teljesítményed számít (azt meg egy kis tinta nem befolyásolja). ha egy tanár pikkel rád, akármilyen okból kifolyólag, azt jelentheted és ki fogják vizsgálni.

2020. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
#2 nyugaton már sikerült túljutni az ilyen előítéleteken. majd csak Mo is eljut oda, szépen lassan. de te ebben sajnos nem segítesz.
2020. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát azt tudom,hogy az élet nem egy habos sütemény... Engem már piszkáltak suliba, tavaly depressziós voltam,mert mindig szekált egy srác, azóta már elkezdtem Thai box-olni. Én szóval tudom, igazából nem akarok senkinek se megfelelni, úgy se fog engem mindenki kedvelni, ez az életrendje! Egyszer élünk, kár lenne ezt olyan emberekre pazarolni aki nem érdemli meg.

17 f

2020. máj. 4. 10:14
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Normális tetoválószalon 18 év alatt szóba sem áll veled.
2020. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

4#

A tényeket írtam le.

Talán nemigaz,amit írtam?

Nem vagyok propagandista,hogy népszerűsítsek,vagy ellenezzek valamit.

Válaszom semleges.És mások bőrére sem fogok tanácsokat osztogatni.

Mérlegeljen és döntsön.

Ez volt a mondanivalóm.

2020. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3 hónap múlva leszek 18.. Meg lehet, szülői felügyelet mellett
2020. máj. 4. 11:17
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Azért legalább egy kicsi szabad bőrfelületet hagyj
2020. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan elköltesz erre többszázezer forintot?
2020. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!