Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik a jobb? I IX VII I...

Merton16 kérdése:

Melyik a jobb? I IX VII I vagy MCMLXXI 1 9 7 1 vagy 1971

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodom azon h tetoválást csináltatok a mellkasomra a szívem fölé, mégpedig anya születési dátumát de nem tudom milyen stílusban lenne a jobb.

Vélemény?



2018. márc. 6. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első roppant marhaság lenne. A második elcsépelt, a harmadik és a negyedik csak a számok közötti távolságban különbözik. Mivel itthon az arab számokat használjuk így érdemes lenne abban gondolkozni, de akkor nem csak évet, hanem hónapot és napot is és esetleg, hogy kicsit egyedibb legyen még valamit, ami köti ezt anyukádhoz.
2018. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőféleképpen nem használják a római számokat. Egyszerűen helytelen, legalábbis amennyire én meg vagyok győződve.
2018. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első iszonyat butaság lenne, ilyet meglátnék valakin nagyon kinevetném, mert nem csak nem tudja hogyan használjuk a római számokat, de még tetoválás előtt sem volt képes utánanézni.

Nekem jobban tetszik az 1971.

2018. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!