Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez a tetkó színesben vagy...

Ez a tetkó színesben vagy fekete-fehérben mutatna jobban?

Figyelt kérdés

Az én szívem a színeshez húz jobban, mert szerintem azzal ez a tetoválás sokkal élettel telibb lenne, mint feketében. Viszont kreol borom van, és nagyon könnyen letudok barnulni, meg azért szoliba is szoktam jarni. (igaz télen azért kifakulok) Ezek miatt félek színeset csináltatni, mert hallottam hogy a színes tetkó nem a barna bőrűek barátja sajnos. Ráadásul ezt azért nagyobba szeretném megcsinaltatni a hátamra. Nektek mi a véleményetek róla? Valakinek valami tapasztalata van?


ttp://kepkezelo.com/images/ep3jgv0vjm2m2vs6o340.jpeg



2020. máj. 9. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

(Rossz a link, egy “h” lemaradt az elejéről”

Én alapvetően a fekete-fehér tetoválások híve vagyok, viszont ez a madár, amit linkeltél, egyike azoknak a tetkóknak, amik szerintem színesben mutatnak igazán jól. Azt nem tudom, hogy a színes tetoválás valóban nem jó-e barna bőrre, de rengeteg barna bőrű ember van színessel kivarrva, szóval nem hiszem, hogy akkora probléma lenne. Színesre szavazok.

2020. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne csináltass színes tetkót. Csak frissen néz ki jól. Egy idő után az is elkezd fakulni, és úgy fog kinézni mintha osszefirkaltak volna.

Saját tapasztalatból mondom.

2020. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is színes párti vagyok, bár van fekete-fehér mintám is. Fakulni ugyanúgy fakul mind a kettő, viszont vannak minták, amik csak színesben és vannak, amik csak feketeárnyalatosan szépek.

Ha a szoliról le tudsz mondani, hogy ne legyél folyton barna, akkor a színes szebb ennél a mintánál sokkal. A barna bőrön a fekete minta amúgy is beleveszik. Eternal ink festékkel, vagy akár még ennél is jobb festékkel csinálva, jól ápolva, kezelve, utógondozva igenis megmaradnak a színei szépnek!

A véleményem az, hogy úgy csináltasd, hogy neked tetszen egy igazán ügyes kezű tetováló által.

2020. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem színesben jobban nézne ki, de ha köré kérsz egy "árnyékot" akkor még jobban nézne ki.
2020. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!