Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért mondják a tetoválásra...

Miért mondják a tetoválásra hogy igénytelen?

Figyelt kérdés
És itt nem a sufnis gyere tesó 3ezerért megcsinálomra gondolok. Sok ismerősöm szerint igénytelen, mikor van valakin. Szerintem igényes ha szalonban csináltatja valaki, mert ott nem olcsó és szakember csinálja. Főleg hogy adott időig kezelni kell.
2020. máj. 15. 12:40
A kérdező szavazást indított:
Igénytelen
Nem igénytelen
Is-is
66 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
13%

Tudod.. ha egyszer megunod azt le nem szeded a bőrödről!

Én sem tetováltatok pont emiatt.

Még fiatal vagy csili Vili minden.

Utánna megbánod.

Pl ha valaki nevét feltetováltatod aki állítólag a nagy "ő"

Utánna két nap elhagy.

Mit teszel?

Levágod a karod?

2020. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
A bőr nem arra való hogy összefirkáltasd mint egy proli. Szemgolyóba is tetoválnak de az se rendeltetésszerű használat. És hiába adsz ki érte 3 ezret, vagy 300 ezret, attól az még igénytelen marad. Ha ráhúzol még pár emeletet a cigánybarokk palotádra attól még az még nem lesz szebb.
2020. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Mert ezek az ember bíráskodó, álintellektusú, a középszerűség lucskaiban hempergő birkák, de ha nincs rajtuk tetoválás, akkor megnyugszanak, hogy ők biza' nem prolik, hanem EGYÉNISÉGEK, és hogy ezt mindenki tudja abban leli örömét, hogy szabadidejében leproliz mindenkit, aki nem úgy él, ahogy ő :)
2020. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
mindenki ugy modositja a SAJAT testet, ahogyan csak szeretne es neki tetszik. azok akik pedig masokkal foglalkoznak ilyen szinten azoknak inkabb magukba nezniuk kene hogy mi lehet a hiba:) azert mert neked nem tetszik, valakinek sokat jelenthet, semmi kozod hozza
2020. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Közönséges.
2020. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem azok az emberek jönnek be akiknek igényes tetoválásuk van ráadásul sok. Az arctetkó is nagyon jól tud kinézni kis méretben és azt imádom ha valakinek az egész karja, nyaka és vagy az egész felsőteste ki van varva. Szerintem nagyon jól tudnak kinézni. Imádom őket. Nekem még nem lehet mert 17 vagyok és a szúlők nem egyeznének bele de 18 éves szülinapomra meglepem magam egy tetkóval
2020. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet belőle művészet is, főleg a tetováló részéről. Vagy gondoljunk a japán jakuzákra... biztos egy igénytelen, proli csürhe :D (Nem.)
2020. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Én totál nem értem ezeket, hogy közönséges, csak divat, elronjtuk a testünk és a többi. Ez nem igénytelen dolog. Ez inkább művészet. több ezer éves kúltúra. A jól meggondolt, szép és igényes tetoválásokkal nincs semmi gond
2020. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kommentelő,


"Még fiatal vagy csili Vili minden.

Utánna megbánod.

Pl ha valaki nevét feltetováltatod aki állítólag a nagy "ő"

Utánna két nap elhagy.

Mit teszel?

Levágod a karod?"


Nem mindenki tetováltatja a "nagy ő" nevét magára:) Pont hogy nem róluk szól a kérdés. Vagyis én így gondolom.

Másik. Miért lenne fiatalként valakinek csilli villi élete? Fiatalokat nem erőszakolnak meg, nem hagynak el a szülei, nem halnak meg a szerettei, nem kell éheznie, nem verik meg, nem csalódnak? Mi ez a marhaság úristen. És nem, nem vagyok 15 éves kislány..

Van aki azért tetováltat magára, mert rossz dolgok történtek vele, és szeretné, ha az adott tetoválások amik arra emlékeztetik, erősítsék őt, hogy ha ránéz, az legyen benne, hogy "igen, akkor is megcsinálom, ki kell tartani"

Akinek meg boldog az élete, az is tetováltathat magára, nyilván.

Miért bánná meg később? Nem értem az összefüggést tényleg. Persze van aki megbánja a tetoválásokat. De nem mindenki.

2020. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az tényleg proli ha csak azért csináltatsz tetkót mert már mindenkinek van, de ha igényes és esetleg van jelentése akkor az nagyon menő
2020. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!