Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek van jelentése...

Szerintetek van jelentése hogy jobb vagy bal vállra tetováltatok? (3 rózsa és egy Stay Strong feliratról van szó) mivel hogy jobb kezes vagyok, úgy érzem ott jobb lenne, viszont másokon mindig bal vállon látom. egyszerűen döntésképtelen vagyok. 20/L

Figyelt kérdés

#tetoválás #váll #rózsa tetoválás
2020. jún. 7. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mindegy, a vállon alapból béna, ez meg pláne
2020. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 $$$$$ ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. A következő tetkómat én is jobb felkarra fogom. Bar kesobb én majd a bal kezemet telibe szeretném.De egyebkent oda csináltasd ahol tetszik😁.

19/F

2020. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Akkor légy erős és ne tetováltass mint egy gyenge proli.
2020. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
3. ó lelki bölcsességedet oszd meg velünk
2020. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Stay strong? Komolyan?
2020. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kicsit kreatívabb és tetováltass valami normálisabbat. Rózsákat még értem, de attól még kicsit kreatívabb lehetnél és próbálj olyan tetoválást csináltatni, ami kötődik is hozzád, ne a divat után rohanj. Egy "Erős vagyok." vagy "Kibírtam" felirat sokkal jobb, mint egy tényleg már carrácsépelt "stay strong"...
2020. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!