Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hálával, családdal, szeretette...

Hálával, családdal, szeretettel, tisztelettel kapcsolatos idézetet keresek ami kb mindezt foglalná magába, egy tetováláshoz kellene. Tudtok esetleg valami ilyesmit?

Figyelt kérdés

Nyilván nem tőletek várok valamit amit majd magamra tetováltatok. Csak kíváncsi lennék ti tudtok-e valami ilyesmit esetleg?

Én sajnos kb egy hónapja keresek de még nem találtam meg az igazit. Azért is kérdezek rá itt is 😊



2020. jún. 13. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"A kötelék, mely igaz családod összefűzi, nem a vér, hanem az egymás élete iránti tisztelet s a benne lelt öröm."


"A család jelenti a menedéket a szívtelen világban."


A citatum.hu oldalán rengeteg hasonló idézetet találsz :)

2020. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hosszúságfüggő. Négy fogalmat pár szóban nem nagyon lehet leírni.

"Légy hálás a családodnak, tiszteld, szeresd őket, mert ők a te otthonod, akárhova vessen a sors szele."

"Hálás vagyok, hogy olyan családot kaptam, akik szeretnek és tisztelnek, bármi is történjék, megértenek."

"Tisztelem nagyszüleimet, akiktől két csodás ajándékot kaptam: Édesanyám és édesapám. Szeretem szüleimet, akik az életemet adták. Hálás vagyok az égnek, amiért én is szülő lehetek és ilyen szép gyermekem(gyermekeim) van(nak)."

"Hálás kell légy az életért, ami adatott néked, mert bár tiszteletet kiharcolhatsz, háláért adakozhatsz, de valódi szeretetet csak a család képes adni."

"Szeretet nélkül nincs család, tisztelet nélkül nincs szeretet, ezért hálálkodom, hogy nekem ezek megadattak."

vagy

"Hol szeretet ott béke, hol béke, ott hála

de tisztelet nélkül a családnak nem nő ága."

Kitől idéztem? most csak magamtól, mert pusztán lusta voltam ráguglizni :D De idézetnek nem kell feltétlen híres embertől származnia, a lényeg, hogy neked fontos legyen.

2020. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!