Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért akkor lebeszélni mindnek...

Miért akkor lebeszélni mindneki a szemöldök tetoválásról?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka és rövid szemöldököm van sajnos, és még ráadásul nem is egyformák. 3-4 éve festem ceruzával, szemöldökporral, és nagyon beleuntam már..

Plusz még kozmetikushoz is járok szedetni, és hennázni. És 1 év alatt amit ráköltök teljesen kifutná egy tetoválás árát.



2020. jún. 14. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért mert a szemöldöktetoválósok 10%a végez nagyon szép munkát, és a többinek pedig nagyon mű lesz a végeredménye. És ha véletlenül elronják, akkor azon nem lehet már változtatni.

Nekem is nagyon hiányos a szemöldököm, de inkább minden reggel szánok rá +2 percet, minthogy valaki elcsessze.

2020. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valóban sok a kókler.

Ha normális helyen, jó szakember csinálja meg, akkor arról, ha nem 5 centiről nézed, akkor nem mondod meg, hogy az tetovált. Természetes hatású, illik az archoz, nem mű hatású.

2020. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Mert ronda es gagyi.
2020. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak az elcseszettet veszik észre, vagy éppen elcseszték neki!


Én kb 15 éven át rajzolgattam naponta, mire rávettem magam és elmentem egy profihoz, drága volt, de így 2 év utánis azt mondom, hogy életem legjobb döntése volt még úgy is, hogy most is rendszeresen festenem kell és már a tetoválás színe is változott (szőke vagyok alapból, de mivel 12 éve sötétbarnára festem a hajam nagyon hülyén néznék ki szőke szemöldökkel)

2020. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a korábbi trendekből indulnak ki és azt hiszik két koromfekete, hajszálnyi csíkot akarsz a szemeid felé. Mutass nekik pár modern szemöldök tetoválást
2020. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem profi csinálta és gyönyörű munkát végzett, szép is volt kb két évig. Azóta kopott, halványult, barnából rózsaszínes lett, de végleg nem tűnt el azóta sem, pedig már majdnem 10 éves. Több ismerősöm ugyanígy járt. Egy ideig lehet nagyon szép, de az hamar elmúlik és utána még jobban fogod rühellni mint a mostani sajátodat.
2020. jún. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert alig látni olyat, ami valóban szép. A legtöbbje természetellenes, egyáltalán nem néz ki jól, sőt...
2020. jún. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én Stevinyák Anetthez szeretnék menni, Szolnokra. Elnézve a Facebook-os meg Instagramos képeit nagyon meggyőzött azzal, hogy igen is tud.

Ja, és ha frissíteni akarom, mondok 2-3 év múlva jóval olcsóbban csinálja meg.

Csak ajánlani tudom!

2020. jún. 15. 08:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem látsz valóban szépet 7-es, mert ami szép, azon nem látod, hogy tetoválva van! 😉

Az enyém nagyon szép volt, amikor mondtam valakinek, hogy tetovált, mindig meglepődtek.

Évekig rajzolgattam (na az volt természetellenes) sz*rakodtam vele, nyáron állandóan elmosódott, ez mellett hetente jártam festetni, de szálam alig van, a bőrömről meg ugye 3 nap alatt lekopott a festék, aztán rászántam magam... soha nem bántam meg! Nagyon szép volt kb 4 évig. Utána kikopott. Most is tervben van őszre.

Ha elszántad magad, akkor ne hagyd magad lebeszélni!

2020. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok embernél berögzült az az ocsmány kék színűre változó szemöldök tetoválás. Rengeteg fajtája van már a szemöldöktetoválási technikáknak is, brutál természetesre el lehet készíteni, persze ha profihoz mész... Én bevállaltam és imádom!
2020. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!