Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hibrid szemöldök tetoválásom...

Hibrid szemöldök tetoválásom szerintem túl vastag és túl sötét lett?

Figyelt kérdés

Hétfőn tetováltattam hibrid szemöldököt és nekem ez az utána tükörbe nézek és azt mondom gyönyörű rész elmaradt. 😰😫🙄

Az alakját megbeszéltük előtte, felrajzolta, másabb karaktert is ad az arcomnak az új forma, de azt mondta hogy nem lesz ilyen vastag majd,mint felrajzolta. Mikor megláttam azt hittem sírva fakadok😭

Most a napi 3x sírás megvan.. Előnytelennek, vastagnak, sötétnek látom a szemöldököm. Pedig direkt profihoz mentem, oktató is, nem olcsó hely.

Most így maradok, vagy tényleg halványabb lesz és vékonyabb gyógyulás után??


2020. jan. 22. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Halványabb és vékonyabb lesz!

Én is kiborultam mikor megláttam az enyémet, de tényleg 'helyre állt'

2020. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg halványodni fog, türelem.
2020. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Halványodni fog. Szépen kenegesd.

Majd ha leesik a pörk, akkor làtod igazàn hogy milyen lett!

2020. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha a bõrön sebet ejtessz, az hegesedni fog. Ez esetben alvadt vér, tintával bekeverve.

Nyilván gyógyulás után ennek a fele, a vér már nem lesz ott.



Ezen kívül arcon óhatatlanul éri fény, tehát gyorsabban fakul...meg amúgyis vizezik a tintát a többi tetováláshoz képest.


Azt viszont nem tom milyenre fakul, van, akinek kékes, van akinek pl vöröses vagy pl lilás...a barna egy ilyen kiméra szín, sokkal kevésbé stabil kémiailag mint. pl a piros vagy a kék.

2020. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sbarbia válasza:
Szia, én is ugyanígy jártam, tegnap tetováltattam és nagyon nagyon vastag lett pediga felrajzolásnál szóltam, hogy vékonyabbat szeretnék, de azt mondta ne aggódjak, mert az is lesz..hát nem lett. Hogy áll azóta a szemöldököt tényleg jobb lett?
2020. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Sziasztok. Én ma tetováltattam. De szintén vastagnak találom. Vastagabb a felrajzoltnál. Változott nektek azóta? Vagy vastag maradt?
2020. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Sziasztok! Ha még esetleg olvassa valaki a posztot. Vegülis változott nektek? Tegnap voltam tetováltatni, hibrid lett. Már felrajzoláskor szóltam hogy vastag. Azt mondta ez csak a keret és vékonyabb lesz. A végeredmény kb ugyanolyan lett. Azt mondta ne aggódjak majd összehúzódik. Nagyon nagyon próbálok bízni benne de a mostani látvány az brutális.... nektek mi volt a tapasztalat? Mennyit vékonyodott a gyógyulás során?
2021. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 csilla8 válasza:
Sziasztok! Azóta eltelt egy kis idő. Hogyan változott?
2021. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Na én vagyok az újabb "áldozatt". A felrajzolásnál nagyon tetszett, már ott jobban néztem ki , mint a saját szemöldökömmel...


De aztán...... rettenet :( remélem változni fog, mert nem tudom mihez kezdek

2022. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Nekem végül tényleg szép lett.... nyugi jó lesz.... pedig első látásra olyan volt hogy a kislányom elsírta magát...
2022. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!