Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválók miért az utolsó...

A tetoválók miért az utolsó pillanatban küldik a mintát?

Figyelt kérdés

A negyedik tetoválásomat megyek felvarratni holnap. Egy hónapja foglaltam időpontot, konzultáltam is a sráccal személyesen, viszont a mintát még mindig nem küldte el.

A többi tetoválónál is ugyanezzel szembesültem. Tudja valaki, hogy ez miért van? Nem ilyen névtelen tetoválókhoz megyek, akik kezdők satöbbi.

De mi van akkor, ha odamegyek, megmutatja a mintát, és nem tetszik? Visszaadja akkor a foglaló összegét? Vagy a tetoválók gyorsan megtudják rajzolni?


Köszi



2020. jún. 21. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Mert előtte az időben korábbi kliensekén dolgoznak.
2020. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert lusta disznók vagyunk, én ezt előre meg is mondom a vendégeimnek.

Amúgy azért sem szeretek előre tervezni, mert ha elküldöm egy héttel előtte, akkor minden nap akar majd változtatni valamit az ember, majd a végén visszatér az eredetihez, nekem meg volt vele egy csomó plusz munkám. Jobban szeretem inkább helyben, együtt megcsinálni a változtatásokat, max kicsit később kezdünk neki, meg könnyebb is olyankor átbeszélni.

2020. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzilKa ***** válasza:
100%

Én is mindig az utolsó pillanatra hagyom. Egyrészt mindig csak a következőre (másnapira) készülök, másrészt megelőzöm ezzel én is a sok variálást. Helyben könnyebb módosítani, amikor már a vendég is ott ül.

Én azt szoktam még mondani, hogy ha azért keresett meg valaki, mert tetszenek neki a munkáim, a kompozícióim és a megoldásaim, akkor nagyot nem csalódhat.

Ha mégse tetszik neki a tervezet, akkor elhalasztjuk a tetoválást, olyat nyilván nem tetoválok fel, amit nem akar magán látni (10 év alatt asszem mindössze 1 vagy 2 ilyen esetem volt).

Ellenben olyan cumis helyzet több is volt, amikor hónapokkal előtte összeraktuk a tervet, le is okézták, aztán utolsó pillanatban jöttek azzal, hogy jaj mégse úgy szeretnék, tervezzük át. Pár ilyen alkalom után megfogadtam, hogy előre sosem tervezek. Persze ezt mindig külön jelzem is annak, aki bejelentkezik. Akinek így nem jó, az sértődés nélkül keressen mást :)


kda

2020. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert a prolinvázió miatt sok a dolguk.
2020. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!