Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik pillanatban ugy oltoznék, mint egy kemény rocker, a másikban meg a lágyabb indie rockos, esetleg vintage stílusba burkoloznék? Ezt hogyan lehet megoldani h kombinaljam oket es ne nézzenek hulyének?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Azért van, mert túl sok divatblogot nézegetsz.
2013. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ugyan így vagyok... egyik pillanatban feketében szeretnék lenni.. aztán holnapra meg kék nadrág zöld pólóval (rocker-hippi keverék)
2013. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is több stílusom van: egyik nap indianos stílus,másik nap hagyományőrzős,van mikor rockerosan oltozkodom,de leginkabb a "honvéd-katona style" dominál,s közben lány vagyok. Azt vedd fel,amiben jól érzed magad. Teljesen normális,hogy ég embernek több arca van,hisz mindannyiunkban több tulajdonság rejlik,mindig valtozunk. :)
2013. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ha hülyének néznek? De legalább olyan ruhákat viselsz, amilyeneket akarsz.

Vagy csak még nem alakult ki a saját stílusod, vagy hangulatingadozó ember vagy, és a hangulatod befolyásolja az öltözködésedet. Ez teljesen normális.

Én is olyan vagyok, hogy egyik nap képes vagyok bakancsban meg nagyméretű pólóban kimenni, következő nap meg magassarkúban meg ingben, piros rúzzsal.

2013. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!