Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Minden tetoválás megváltozik?

Bogzalma kérdése:

Minden tetoválás megváltozik?

Figyelt kérdés

Minden tetoválás meg kékül, megfolyik az időben során?

Vagy van már új technika vagy új fajta festék ami nem?

Vagy időnként újból kell csináltatni?

Van erre valamilyen megoldás? Vagy ez végleges hogy megcsúnyul?



2020. jún. 25. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Pl ha az ember a hátsójára tetováltat, az meg idővel meglottyad, nyilván változik a tetkó is.
2020. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Mindegyik megcsunyul idovel. Kicsit osszefolyik, kekul.. magyarul elkopik.
2020. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű tinta nem kékül be, már nem a börtöntetkók időszakában vagyunk.

A kopás természetes, de ez függ a tetoválótól is, hogy mennyire üti mélyre, mennyire profi, mennyire használ minőségi tintát. Függ a bőrödtől, és függ a színektől is.

Picit homályosodhatnak az éles vonalak, ez főleg feliratos tetoválásnál látványos, de azt azért nem mondanám, hogy megcsúnyul.


Ha zavar a kopás, akkor újra is lehet üttetni évek múltán.

2020. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon fehér bőröm van és olyan helyre raknám ahol nem kopik napi szinten (pl tenyér).

Rengeteg ötletem van az egyik egy virág szál vagy leveles növény szár a fülem mögött.

Vajon az mennyire változik meg?

2020. jún. 26. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amiket az ötös linkelt, azok kiragadott negatív példák. Jó néhánynál írja, hogy after healed - vagyis nem simán kikoptak, hanem kidobta a bőr és/vagy nem jól volt megcsinálva. Ilyen van, főleg nagyobb mintáknál megesik, hogy egy részét újra át kell ütni gyógyulás után, de ez nem egyenlő a hosszabb idő alatti kopással.

Amit a boredpandás linkből érdemes leszűrni, hogy ujjra, tenyérre, ajakra stb. felesleges tetoválni, azok tényleg gyorsan és csúnyán kopnak. Sok tetováló ezeket be sem vállalja, csak az ő hírnevét rontja, ha nem lesz jó.


Igaz, nem vagyok még nagyon öreg, nekem csak 3,5 éves a legrégebbi tetoválásom, de simán egymás mellé merném tenni a két képet, a mai napig dicséri aki látja. Pedig az enyém akvarelles, ami kopás szempontjából rosszabb az átlagnál. Mondjuk én vigyázok is rá, testápoló, nyáron naptej, ilyesmi.

Páromnak van 10+ éves tetoválása is. Az nagyrészt fekete, nyilván a színe már nem olyan élénk, mint új korában, a vonalak kicsit homályosodtak, de az is nagyon messze áll a képen lévőktől.

2020. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kopik valamennyire, mindegyiknél vastagodnak a vonalak pár éven belül, de ez nagyban függ a bőröd típusától, a testrésztől és attól, hogy mennyi nap éri. Nekem a 10 éves tetoválásaim is nagyon szépek, de naponta kenem őket testápolóval és a láthatóakat 50es naptejjel is, de még így is szebbek azok, amik folyamatosan takarva vannak. A pici, fine tetoválások hamar megváltoznak, de ha minimalisztikus mintát varratsz és nem próbálsz sok részletet kérni egy picike mintába, az szépen megmaradhat.
2020. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2020. jún. 29. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!