Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi alapján választottátok az...

Mi alapján választottátok az első tetoválásotokat?

Figyelt kérdés
Fontos volt a mondanivalója, vagy inkább csak annyi volt a lényeg, hogy bejöjjön az adott minta?

2020. júl. 5. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

is-is

Nem feltétlenül a külvilág felé volt a fontos mondanivalója, de nekem az volt és a minta se mindegy, kellett keresgetni, hogy megtaláljam az igazit.

2020. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyon tucat tetkót akartam mert a mondanivalója tetszett. Kb 15 éves korom óta vágytam rá, persze rájöttem hogy ultragáz hogy minden 3. csaj ilyennel rohangál. Aztán 21 évesen mikor a tetkóshoz kerültem addigra találtam egy olyan szimbólumot aminek ugyanaz a jelentése számomra és imádom :)
2020. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második. Elsősorban takarás. (hegeket) Hozzájuk igazítottam a mintát és mai napig imádom.
2020. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik mintám személyes és egyik se tucatszimbólummal van ábrázolva. Nincs azzal semmi bajom, ha valaki azért varrat magára egy szép, igényes mintát, mert tetszik neki és nem kapcsolódik hozzá különösebb jelentés azon kívül, de én nem vagyok ez a típus. Az ízlésem folyamatosan formálódsik, változik, így csak esztétiaki szempontból nem varratnék, mert tudom, hogy azt idővel megunnám, azt ami gyükeresen fontos viszont nem fogom - igaz is, az első tetoválásom 12 éves és még mindig imádom. Sok művészt követek, akiknek nagyon tetszik a stílusa, velük szoktam megterveztetni az ötleteimet és sokszor utazom is értük más országokba.
2020. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Személyes, én rajzoltam mindet.
2020. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. júl. 6. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Családi vonatkozású dolog volt
2022. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érzelmi szálon, a családommal kapcsolatosan :)
2022. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!