Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit kell tudnom mielőtt...

Mit kell tudnom mielőtt teljes hát tetkó projektbe kezdek?

Figyelt kérdés

Évek óta tervezgetem, hogy belevágok, de ez lenne az első komolyabb tetoválásom, így jó lenne hallani valaki tapasztalatát. Geometrical dotwork stílusban készülne és úgy tervezem hogy a teljes hátam és talán a fenekem is fedné.

Hány alkalommal kellene készülni, mennyire körülményes a gyógyulás, kezelés. Second skin és fóliázás kizárható gondolom, hogy lehet így megvédeni a kiszáradástól. Minden élményt, tapasztalatot szívesen meghallgatok.



#kezelés #gyógyulás #tapasztalat #tetoválás #Teljes hát tetoválas #Hát tetoválas
máj. 1. 12:29
 1/4 anonim válasza:
91%
Sose fogod látni, csak tükörből. 😅
máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nők 80-90%-a offolni fog ezért. Biztos akarod? Mit csinálsz majd 5-10 év múlva ha netán vérciki lesz? Ez nem olyan mint egy cipő vagy kabát, hogy majd lecseréled.
máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Mert te már csak tudod, hogy offolni fogják. (Engem még sose offoltak tetoválás miatt.)
máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod, hogy a kérdező nem nő?
máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!