Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csinaltassak...

Milyen tetoválást csinaltassak a meg nem született gyerekem emlékére?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon szomorú ez, de miért lesz jobb, ha elcsúfítod magad?
2020. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem semmilyet.

Attól nem dolgozod fel a dolgot, hogy felvarratsz magadra valamit, amiről mindig eszedbe jut. Mert az egy dolog, hogy te tudod mit jelent neked, de mi van, ha esetleg majd a gyereked megkérdezi miért van az rajtad? Nem biztos, hogy egy gyereknek kell akkora teher, hogy a testvére meghalt.


Vegyél egy szép kis medált, egy ideig hordd a nyakadba, aztán szép emléknek elteszed egy dobozba. Mindig meglesz.


Sajnálom, ami történt. Ha úgy gondolod, keress fel egy szakembert.

2020. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha ezt névtelen idegenektől kell kérdezned, akkor semmilyet.
2020. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyesmit rózsaszín és kék szalaggal szokták szimbolizálni vagy egy elrepülő madárral.

Én a pink-kék színt mindenképpen beletenném. Ezeket lehet kombinálni, de a tetováló tud ebben segíteni.

Pár ötlet:

-Sima madárszárny(vagy angyal), az egyik pink a másik kék

-Repülő madár a szájában a szalaggal vagy akár a lábára kötve

-baba angyal (amiket íjjal szoktak ábrázolni)

Ha tudtátok már a baba nemét és nevét, akkor az kék-pink színben vékony, finom betűtípussal. Ha nem tudtátok a nemét, de volt lány-fiú névötlet, akkor egymás alá pink és kék színben a név vagy a szalagra rátetoválva is esetleg.

Ezek kombinálod és csinálsz egy firkát akár lapon vagy csak a fejedben. Elmész a tetoválóhoz,felvázolod neki és csinál neked egy rendes rajzot.

2020. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Még eszembe jutott egy. Fiú - lány angyal baba, akik a szalagot tartják és a nevek is mehetnek rá vagy csak egy angyal, ha tudtátok a nemét.
2020. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Vagy "rózsaszín és kék", vagy "pink and blue", de ne keverjük már, könyörgöm...
2020. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Tetováló tanonc vagyok:)

Szerintem egy teljesen egyszerű ♡ legyen. TE tudod a jelentését, de másnak nem szükséges.

Ez sokkal személyesebb, minthogy folyton ott legyen egy giccses/egyszerű égszínkék-pink angyalka...


Ha esetleg szeretnéd írj neked privát üzenetet és meg is rajzolom, ha végül valami bonyolultabb tervet választanál:)


Szép napot!

2020. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!