Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovált embertársaim! Ti is...

Tetovált embertársaim! Ti is utáljátok ha random emberek állandóan kérdezgetik h mi ez ,miért varrattad,mit jelent ? Hogy fogsz kinézni 60 évesen ..stb Ma bementem a dokimhoz és szó szerint olyanokat mondott a tetoválásaimra h én csak így néztem .

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Az nem zavar, ha meg kérdezik, hogy melyik mit abrázol, miert varrattam, jelentenek e valamit stb ezek többnyire kedves, őszinte érdeklődések szoktak lenni es általában hozza csapnak egy "de menő!"-t.


Az viszont zavar amikor jönnek a hogy nézel ki, hogy fogsz kinézni 50 évesen, miért teszed ezt magaddal, olyan kar egy ilyen szép lányért stb szövegekkel amikkel csak azt érik el, hogy morcos leszek.


Az pedig, hogy a háziorvos megjegyzéseket tesz a külsődre nem túl ildomos tőle, sajnálom, higy ilyen élményben volt részed.

2020. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%

Én úgy szólok most, hogy nincs tetkóm. Kérdező: Egy orvosnak rohadtul semmi köze hozzá, hogy van-e tetkód vagy sem. Jól nézünk ki, ha ilyen abszolut nem szakmai kérdésben állást foglal.


2-es: Szintén semmi közöd hozzá, hogy ki mit varrat magára. (Azzal együtt mondom, hogy vesszőparipám nekem is van, csak igyekszem elkerülni ezeket a kérdéseket). És majd nem a te szubjektív véleményed alapján fogunk megítélni embereket. Értem én, hogy mások a preferenciáid, de most már fejezd be a vartyogást, mert rohadtul idegesítő vagy. Nem tetszik? Ne bámuld!

2020. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Én azt hittem azért varratnak magukra az emberek, hogy mások megkérdezzék hogy mi az... 😀

Nekem régen nagyon tetszett a tetoválás, de ma már mivel mindenkinek van szinte, egyáltalán nem tartom különlegesnek, inkább ilyen birka hatás, egyik megy a másik után.

2020. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
4: fú, cipő is van mindenkin, birkák...
2020. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Azért az nem ugyanaz...
2020. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Tetoválatlan bőre is volt mindenkinek, megsem hívnam bírkának azokat akik nincsenek kivarrva 🙄
2020. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Oké látom nem értitek teljesen más példákat hoztok fel...


Én arra gondolok, amikor a lányokon megjelent az egyforma riba**c rendszám a csípőnél, vagy a csuklón a kis csillag, vagy a lapockán a kismadár stb.

Erre mondom hogy egymást utánozzák, mint a birkák.

2020. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az zavar egyedül, amikor vadidegen emberek neki akarnak állni tapizni, hogy jobban megnézzék a mintáimat, mintha a varratással együtt engedélyt adtam volna arra, hogy belemásszanak a képembe. A kérdések nem zavarnak különösebben, számítottam rá, gyorsan le tudom őket építeni. A kritika se zavar senkitől, alapvetően nonkonformista vagyok és leszarom, hogy mások mit gondolnak rólam. A megfelelési kényszer nem az én műfajom. A hogy fogsz kinézni 60 évesen kérdést viszont imádom, mindig megnevettet, tetkók nélkül se lennék szexi 60 évesen, szóval nem tök mindegy :D
2020. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tobb tetkom van, vadidegen emberek azert ritkan szoktak faggatni roluk. Doki meg a feladatata koncentraljon, gondolom nem eletvezetesi tanacsokert mentel hozza.
2020. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy régebben Puzsér fordította meg a kérdést nagyon okosan: Miért ne varratnál tetoválást arra a pár évtizedre amid még hátra van? :)
2020. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!