Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan korpás a hajam...

Állandóan korpás a hajam akkor is ha megmosom mit csináljak ?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dörzsöld át sóval samponozás előtt, nekem segített. Csak ne túl sokáig, mert nem mindenkinek bírja a fejbőre.
2020. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy mosàstól ne is vàrd hogy eltűnik, ez nem por amit ki tudsz mosni csak úgy. A bőr hàmlàst kell mrgszűntetni. Erre való samponnal. Tehetsz bele pàr csepp tiszta teafaolajat is
2020. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak az ecetes öblítés segít. Csíp egy kicsit, a szaga is rossz, de tényleg hatásos.
2020. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ez segíthet.

2020. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is pont ez volt a problémám. Hajmosás előtt egy kb 2 evőkanálnyi szódabikarbónát dörzsöltem a fejbőrőmbe(egy kicsit megvizeztem a szódabikarbónát) ott ahol azelőtt nagyon korpás volt. És mosásnál annyi a lényeg hogy mosd ki jól a szb-t és ne használj sampont,véleményem szerint. A szb önmagában kiszárítja a hajat eléggé, a samponnal már csak több rosszat csinálnál mint jót. Egyébként is, én ajánlom a samponmentességet, én most kezdtem bele, és nagyon ajánlom!
2021. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!