Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Megbíznátok egy kezdő, háznál...

Megbíznátok egy kezdő, háznál dolgozó tetoválóban? Nem komoly mintát szeretnék varratni, hanem csak 2 szavat, nagyon egyszerű betűtípussal.

Figyelt kérdés
Láttam már néhány munkáját, viszonylag elég jó. Alapanyag áron dolgozik, nekem ez jó, mert még csak diák vagyok. És csak 2 szavat szeretnék. Azt meg tudja csinálni egy kezdő szépen? Be merjem vállalni nála? Ti bevállalnátok?

2020. júl. 13. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem vállalnám be. Senkivel, aki otthon dolgozgat. Csak profi szalonban. Elsősorban a higiénia miatt.

Azt írod, hogy viszonylag jó. Ez meg totál kizáró.

Tökéletes! Kiemelkedő! Nagyon jó! - ezek, amik elfogadhatók. Ez nem egy hajfestés, amit majd átfestesz, ha mégsem tetszik.

Ne a pénz legyen a mérvadó. Akkor inkább gyűjts tovább. Meg ha diák vagy, akkor nagyon valószínű, hogy az ízlésed is változni fog. Főleg, ha szavakat szeretnél. Az olyan semmilyen.

2020. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

A higénia tuti nem lesz túl jó, egy rendes fertőtlenítő berendezés és rendesen kialakított helység nagyon drága. Cartilage tűvel már kicsit jobb, de én nem bíznék benne, hogy laikusként olyan mértékig ki tudja dzsuvázni azt a fürdőszobát hogy randomok vérébe turkáljon.


Két szónál is lehet blowout...egyetlen ponton is lehet túl mélyre menni vagy rossz szögben, vagy néha csak olyan a bőr... Fertőzést pedig egyetlen tűszúrással beszedhetsz.


Még szalonban is van hogy más helyen máshogy néz ki, pl tenyéren és combon ugyanaz a minta tök másmilyen, és egy feketéző kezdő nem fog neked hülyeségekre nemet mondani.


Egyébként a két szót is lehet ám 40×20 centisre, szóval ebből nekem nem derül ki mekkora lenne ez. 😉


(Tetováló)

2020. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ezek a "semmilyen" szavak már bennem vannak 4-5-6 éve, nem hiszem, hogy változni fog, főleg hogy nem 16 vagyok, hanem 25.

Instagramon láttam a munkáit, én meg vagyok vele elégedve. Az összetett, satírozós, hatalmas dolgok még nem mennek neki, de én úgysem ilyet akarok.

2020. júl. 13. 12:20
 4/17 A kérdező kommentje:
Picibe szeretném, nagyon max ilyen fél centis betűmagassággal.
2020. júl. 13. 12:22
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor szétnézek inkább szalonokban, mert főleg a munkát néztem, a higiéniára nem is értem hogy nem gondoltam. Ha tudtok Szegeden ajánlani valami nem túl drága helyet, akkor azt szívesen elfogadom :)
2020. júl. 13. 12:23
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

A fél centis betűmagasságok össze fognak folyni egy idő után

Egyrészt a higiénia miatt menj szalonba másrészt meg egy tetkó örökre rajtad marad szóval ha csinálja valaki akkor már olyan csinálja aki szépen tud tetoválni

Mégha sokba kerül is mert nem lehet sem lemosni utána sem kijavitani ha rosszul sikerül mert a mester amatőr még a szakmában

A tetoválás azon dolgok közé tartozik amin nem szabad spórolni a pénzt

2020. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyet értek, a fél centi kicsi lesz.


Nekem is hozzák az A4es teleírt lapot, hogy na akkor ezt kéne de ne legyen túl nagy 😜


A tetoválás nem nyomtatás, a bőr egy élő dolog ami változik. A tinta egy icipicit szétterül az évek során, és az a fél centi össze fog nőni.

2020. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]


Kb. ekkora betűméretet szeretnék

2020. júl. 13. 12:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi lesz az. Ehhez a fonthoz inkább még félszer ekkora, centishez közeli magasságú betűméret kéne, hogy hosszú távon szép legyen.
2020. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Apámnak egyszer csinált rokonunk tetoválást, aki már akkor tizenéve volt a szakmában, profi felszerelést hordozott magával. Benne megbíznék én is, mert ismerem, de egy idegen kezdőben biztos nem. Tényleg inkább menj szalonba, abból is igényesebbnek tűnőbe. Esetleg tetkós Facebook csoportokban érdeklődhetnél pl, hogy melyiket ajánlják.
2020. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!