Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Három nap elteltével ti...

Három nap elteltével ti éjjelre is fóliázzátok?

Figyelt kérdés

Most van egy kissebb tetoválásom,ez az első ezért kicsit tapasztalatlan vagyok.

3 nap már eltelt a csinálás óta,éjjelre is fóliázzam még?

Illetve meddig érdemes fóliázni?

A szalonban azt mondták 2-3 nap. De inkább utánna kérdezek megint hogy ti mit szoktok,hogyan.



2020. okt. 19. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
A legutóbbi 2 tetoválásomnál Sanidermet kaptam, azt 4-5 napig le se vettem ahogy az utasításban áll. Sima fóliázásnál max az első nap és az első két este fóliázom, nappal pedig ha nem muszáj, egyáltalán nem.
2020. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most már egyáltalán nem kell fóliázni, lassan elkezd majd lejönni róla a varr. (Szóval jól mondták a szalonban a 2-3 napot. ) Nagyon viszketni fog, de ne vakard és ne piszkáld, mert sérülhet a tetoválásod. Az is lehet, hogy a varr színes lesz, ne ijedj meg, van ilyen. Alatta pedig világosabbnak fog tűnni a tetkó, de ettől se kell bepánikolni. :D Idővel visszasötétedik. A 2 hét letelte után pedig érdemes még megmutatni a tetoválódnak, a legtöbb helyen garanciálisan javítanak és lehet szükség is lesz rá (de ez is egy tök átlagos dolog).
2020. okt. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges fóliázni, ha nem végzel olyan koszolós fizikai munkát, ami ezt indokolná. Csak bepállik alatta, nehezebben gyógyul. Kenegesd Bepanthen kenőccsel, az elősegíti a hámlás folyamatát.
2020. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!