Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválósoknak hogyan lesz...

Tetoválósoknak hogyan lesz ötletük a mintára?

Figyelt kérdés
Olyan akit nem érdekel, vagy utálja a tetkókat kérem ne írjon fölöslegesen, köszi! Nos érdekelne, hogy akinek már van tetkója az, honnan merített ihletet a tetkójához? Én nagyon szeretnék régóta egy tetkót, de sose tudom milyen legyen. Interneten is nézegetek képeket, de mindig megtetszik egy újabb ötlet. Meg mennyire lenne gáz ha megmutatnám a képet azt ugyanolyan tetkót akarnék mint a képen, nem lenne koppintás? Sok apró tetkó megtetszett. Én nem igazán hiszek abban, hogy minden tetkónak muszáj, hogy legyen jelentése. De olyanok választás is várom akik épp jelentést is gondoltak bele. Eléggé tetszenek az egész karos tetkók is, abból például már meg is van a kiválasztott, csak közben ott vannak a kisebb tetkók is amik oda úgy már nem férnének el. Vagy úgy gondoltam, hogy egyik karomon lesz egy teljes karos majd a másikon lesznek a kisebbek amiket kiválasztottam. Ti hogy vagytok ezzel? Vitettek már képet és mondtátok, hogy ilyesmi tetkót akarok? :)

2020. okt. 23. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan mintát érdemes magadra varratnod, ami neked jelent valamit/nagyon közel áll hozzád. Ehhez nagyon jó, ha nézegetsz ötleteket interneten, az is segíthet. Abszolút nem ciki odaállítani azzal a mintával a tetoválóhoz, ugyanis kérheted, hogy dolgozza át, módosítsa pár helyen, így már egyedibb lesz.

Egyébként sokan mennek el úgy tetováló szalonba, hogy fogalmuk sincs, mit szeretnének, csak azt tudják hova. Ilyenkor közösen, a szakember segítségével választanak ki, rajzoltatnak mintát. A legtöbb helyen van lehetőség ingyenes tervezésre a végleges munka előtt.

2020. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!