Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválósoknak hogyan lesz...

Tetoválósoknak hogyan lesz ötletük a mintára?

Figyelt kérdés
Olyan akit nem érdekel, vagy utálja a tetkókat kérem ne írjon fölöslegesen, köszi! Nos érdekelne, hogy akinek már van tetkója az, honnan merített ihletet a tetkójához? Én nagyon szeretnék régóta egy tetkót, de sose tudom milyen legyen. Interneten is nézegetek képeket, de mindig megtetszik egy újabb ötlet. Meg mennyire lenne gáz ha megmutatnám a képet azt ugyanolyan tetkót akarnék mint a képen, nem lenne koppintás? Sok apró tetkó megtetszett. Én nem igazán hiszek abban, hogy minden tetkónak muszáj, hogy legyen jelentése. De olyanok választás is várom akik épp jelentést is gondoltak bele. Eléggé tetszenek az egész karos tetkók is, abból például már meg is van a kiválasztott, csak közben ott vannak a kisebb tetkók is amik oda úgy már nem férnének el. Vagy úgy gondoltam, hogy egyik karomon lesz egy teljes karos majd a másikon lesznek a kisebbek amiket kiválasztottam. Ti hogy vagytok ezzel? Vitettek már képet és mondtátok, hogy ilyesmi tetkót akarok? :)

2020. okt. 23. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

nekem szerencsém van, mert tesóm tetovál, ő csinálta nekem a tetkóimat:



[link]


a hármas szív egy régóta tartó (kb.20 év ) barátságot szimbolizál. a pillangót pedig tesóm tervezte nekem. ő rajtolta. netről letoltott kepet nem tetetnék magamra. ha can ismerosod aki hasonlo jo kezugyesseggel rendelkezik akkor tervezzen neked egyet. az sokkal egyedibb.

2020. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azta. nagyon jól néz ki :D
2020. okt. 23. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
köszi
2020. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem ismerek senki olyat aki tudna jól rajzolni vagy tergvezni mintát így max képről tudok
2020. okt. 23. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, hogy elmondtam a tetoválónak, hogy nagyjából mit szeretnék + küldtem neki néhány referencia képet (stílusra, elhelyezésre vonatkozóan). Ha normális a tetováló, akkor fog neked tervezni mintát a felvázolt elképzelések alapján. Szerintem egy az egyben lemásolni egy már létező tetoválást nem az igazi, meg sok tetováló meg sem csinálja. Szóval a lényeg, hogy majd ő tervez neked egy egyedit, a részleteket nyugodtan bízd rá. Plusz ha a terven valami nem tetszene mégsem, akkor tudsz neki szólni és átrajzolja mielőtt felvarrná.
2020. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igazatok van. lehet én magam is tervezek előte mielőtt mennék, majd a tetoválós csak tud jobbat faragni belőle mert azcsak egy vázlat ugye :D.
2020. okt. 23. 23:04
 7/11 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hat en motorozok. Ugye innen jött hogy valami ezzel kapcsolatos kene. Ezert a vadlimra lett egy enduros hiszen evekig enduroztam illetve majd ujra akarom kezdeni. Valamint a boka csontomra a motor valtó fokozatos tetkó. Meg meg van egy teljes felkaros ami pedig a nevemmel kapcsolatos. Az ilyen poenos inkább. Lesz meg jo pár tetkom . Legalabb 7 terv van még a fejemben. Aztan majd kiderul lesz e több😂😂.
2020. okt. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem már egész kiskorom óta vonzott a téma, viszont az akkori nonfiguratív minták taszítottak. Úgy gondoltam, hogy szebb, ha van kerete, lehet látni, hogy mi is akar lenni a tetoválás és nem csak divat.

Nem minden kell jelentést hordozzon, ebben egyetértek, de nem baj, ha van jelentése. Nekem is van mind a kettőből. A jelentéssel bíró mintáim próbáltam úgy körüljárni, hogy mi az, ami megadja és közben nekem is tetszik, viselném szívesen. Nézegettem neten képeket, katalógus-féléket, könyvekben mintákat és végül összeállt, hogy mit akarok. Persze ezután vittem pendriveon képeket és a tetováló alkotta meg, hogy mi is legyen az.

Persze vannak, amik csak tetszenek, így jelentés nélkül csak a kinézete számít. Ott nálam úgy működik, hogy látok egy mintát, amibe rögtön beleesek, amire tudom, hogy igen, ezt akarom, de még várok vele, hogy nem változik-e meg a véleményem. Ha több mint egy évig nem, akkor rajta.

Terveim bőven vannak már az egész testemre, ha krőzus lennék talán már sokkal több is lenne megvalósítva, de majd idővel ;)

2020. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#1-es

Tetszik a szívecske 😊

2020. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2020. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!