Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovált anyukák szülés/szopta...

Tetovált anyukák szülés/szoptatás után mikor tetováltattatok először?

Figyelt kérdés
A helyzet, h lenne egy tetkóm a bal karomon, ami direkt úgy lett elkészítve még terhességem előtt, h állandóan folytatólagos (ha van rá ok, és még a terhességem vége fele lett is), vmint van egy lassan 1 éves még karon ülő kisfiam (már nem szoptatok) akit nem akarok arra kényszeríteni, h nélkülözzön amíg begyógyulna a seb. Vmint máshova is varratnék (hát, láb, kulcscsont, stb.). Tapasztalatok, jó tanácsok?

2020. dec. 26. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hú,de megijedtem,először csak a vastag betűs szöveget olvastam el,egyből az jutott eszembe,hogy:Mi van,a gyerekre?! XD
2020. dec. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a tetoválód, hogy ő mit mond, esetleg egy orvost, aki nyitottabb. Illetve szerintem te tudod, hogy mennyi ideig tart neked a gyógyulás, mennyire hatraltat az életben.
2020. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Hát, fogalmazásból 1-es.

A válasz erre meg olyan lenne, hogy terhesség ideje alatt, szoptatás alatt tilos/ne tetováltass/rendes tetováló bele se kezd. Így igaz is. De már nem szoptatsz, nem vagy várandós, akkor meg mi is a kérdés? A hormonjaid már újra a normálisak. A bekerülő anyagok sem károsak a kicsire és a gyulladás miatt előállt szitu sem. Az, hogy egy gyerek mellett a tetoválásra is kell minimális odafigyelés, már csak rajtad múlik. De ettől még lehet.

Nem kell a gyereknek téged nélkülőzie. Akár a klasszikus kened, fóliázod, akár a modernebb dermalize pro féle fóliák használata mellett akárhova tetováltathatsz. Akár az ujjaidra is, max popsitörlésnél, illetve pelusozásnál egy gumikesztyű kell. De javarészt az egy éves baba alszik, amíg meg ébren van (igaz összevissza), vigyázol és ennyi.

2020. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!