Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Porcba valaki már szúrt...

Porcba valaki már szúrt magának piercinget? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szúrtam már magamnak orvosi tűvel, megfelelő fertőtlenítéssel,de nem porcba,nagyon szépen begyógyult, szerencsére azóta is megvan az a fülbevalóhelyem. Szeretnék párat porcba is,de szalonban 7-8-10ezer forintba kerülne. Szerintetek ezt is bevállajam magamnak vagy nem érdemes?
2021. jan. 17. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én is tervezek magamnak porcba pc-t, de eddig mindenki azt tanacsolta, hogy inkább szalonbam csináltassam meg. Ha valaki ír ide ezzel kapcsolatban tanácsot én is szívesen elolvasom. :)
2021. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Én szúrtam magamnak helix-et, nem lett semmi baja. Nem gyulladt be, vadhús sem nőtt rajta. Viszont az industrialt amit meg szalonba szúrattam,ki kellett venni, mert folyton vadhús lett rajta, szóval nem ezen múlik. Szerintem ha le van fertőtlenítve minden, akkor simán be lehet vállalni.
2021. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!