Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválásról lenne...

Szemöldök tetoválásról lenne pár kérdésem? (lent)

Figyelt kérdés

Tervezem egy ideje, hogy szeretnék egy szemöldök tetoválást. A saját szemöldökömet nem szeretem, túl vilgos és formátlan.


Kb milyen árban csinálják meg?


Többször is vissza kell menni?


Mennyi idő alatt gyógyul?


Mennyi idő amíg megcsinálják?


Kicsit félek, hogy meg merjem e csináltatni, nem akarom h elrontsák mert sokáig az arcomon kell viselni.


2021. febr. 1. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az elso mikroblading volt, most pedig soft powder. Nem bantam meg. De en is sokat gondolkodtam rajta,mert feltem, ahogy Te is. Szerintem mind az ar mind az ido szalonfuggo. Kb egy ora volt mind2. Altslaban van korrekcio, sokszor az ar is alapbol tartalmazza. Nekem pl. a powder utan nem is kellett. A "gyogyulas" mind2nel rovid volt. Kb 3 napig erzekeny volt,utana mar potyogott is le a varr es kesz. De nyilvan utana is vigyazzni kell ra. Nincs szoli,szauna, strand, stb azt hiszem 2 hetig. Kenegetni kell bephantenel. Ar nagyon változo.Nezegesd annak a munkait a neten, ahova menni szeretnel.
2021. febr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes szemöldöktetoválásom van, szálas és satírozott texhnikával készült. Teljesen meg vagyok vele elégedve a mai napig! Szegeden a Berényi szalonban készítettem, és oda is járok frissítésre. A legelső alkalommal, a rajzolással-tervezéssel együtt nekem 3.5 óra alatt készült el. Alapos munkát végeztek. Ez 50ezer Ft volt, plusz ápoló krém 1200.

Másfél-két évente frissíteni kell, főként a kevert barnás árnyalatok kopnak ki leghamarabb.

A gyógyulás a varleeséssel együtt nekem kb 2 hét volt.

2021. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!