Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki valami szép Anya-Lányai...

Valaki valami szép Anya-Lányai idézetet tetoválásnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy idézet tetoválást ami a lányaimról/nak szól! De nem találok olyat amire azt mondanám hogy IGEN EZ AZ IGAZI!! Valaki akinek van ilyen tudna nekem segíteni? Köszönöm :)

#Tattoo idézet lányaimnak/ról
2021. febr. 17. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom te hogy vagy vele de ha a gyakorin kellene keresgelnem ideális idézetet egy tetovalashoz mert annyira nincs ötletem akkor inkább hagynám a csudába, minthogy egy közhely varrassak magamra. :)
2021. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%

Szerintem tetovaltasd oda, hogy “Anya csak egy van, de nem tul okos”.

Ezt tenyleg itt kell megkerdezni? Hogy mit tetovaltass? Es meg mondjak, hogy a tetovaltak nem hulyebbek az atlagnal

2021. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
"Belőle jöttem én ki, és fájt neki" anyukának meg: "Fájt a szülés de megérte, mert kijött Ő belőlem!"
2021. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne gyűjthetne innen is ötleteket? Azt tudja, hogy mivel kapcsolatban szeretne tetoválást, hogy mit jelképezzen az, amit magára rakat, és ez a lényeg. De kövezzétek meg szegényt azért, mert ötleteket gyűjt tetovált emberektől (mert ez a kategória nekik van).

Kedves kérdező, ne foglalkozz a trollokkal. Egyébként mindenképpen ragaszkodsz az idézethez? Egy ábra esetleg nem lenne jó, pl egy felnőtt nő forma, aki az egyik karjában tartja az egyik lányát, a másikban pedig a másikat?:) (Feltéve, ha csak két gyermeked van.)

Szerintem egy ilyesmi sokkal kifejezőbb, de csak egy ötlet volt :)

2021. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen csak ötleteket szeretnék esetleg ha van több ami tetszik esetleg össze kombinálva meg rajzolva jó lehet! Az elképzelés meg van nem azt mondtam hogy tömeg tetkót akarok csak kíváncsi voltam hogy kinek milyen van vagy esetleg van e valami szép eljépzelése valakinek! Aki meg azt hiszi hogy nem tudok dönteni az rosszul gondolja! Ismétlem nem tömeg tetkót akarok!!!
2021. márc. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!