Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok szép anya-gyermek...

Gittu$h kérdése:

Tudtok szép anya-gyermek kapcsolatos rövid idézeteket?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam és szeretnék az alkaromra egy idézetes szöveget ami visszaadja a szülő-gyermek kapcsolatot. Találtam egy idézetet ami tetszik, de nem tudom még biztosra, hogy ez tetoválás formájában ez tökéletes le nne. Az idézet: "Ha valaki megkérdezné tőlem mire vagyok a legbüszkébb a világon, azt válaszolnám:arra, hogy édesanya lehetek!" És ez alá szeretném a születési dátumát.

Szóval szeretném ha leírnátok a véleményeteket és ha tudtok rövid idézeteket ezzel kapcsolatosan megköszönném ha leírnátok.



2017. jan. 30. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
"A világ összes beteljesületlen álma sem ér fel azzal, hogy életedet odaadhatod akár csak egyetlen csodálatos gyermekért." (Doris Van Stone)
2017. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy gyermekért azt adjuk, ami mindennél drágább ezen a földön: a szeretetünket, az életünket.
2017. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!