Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen lenne ez a rózsa tetkó...

Milyen lenne ez a rózsa tetkó a nyakamra? vélemény?

Figyelt kérdés

Te magadra varratnád?


[link]



2021. febr. 18. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nyakra? És aztán hová vesznek fel melózni, egy bordélyba?
2021. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az jó kérdés 😂
2021. febr. 18. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A rózsa tetoválás még elmegy de a nyak tetoválás borzalmas.
2021. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is szép ez a tetkó, de nem nyakra.
2021. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a tetoválásokat, már most is sok van és lesz még több is, szóval egyáltalán nem lehet tetoválásellenesnek gondolni. Viszont nyakra, arcra, kézfejre, tenyérre sosem varratnék. Szerintem csak akkor érdemes ezekre a helyekre varratni, ha mindenjol máshol elfogyott a hely és olyan szakmában dolgozol (pl. tetoválóként) ahol ez nem lesz soha hátrány.
2021. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem varratnám magamra.

1. Számomra a rózsának nincs semmi jelentése és csak azért, mert tetszik (tetszene) nekem drága.

2. Ha tetováltatnék biztos olyan helyre csináltatnám, ahol le tudom takarni. A szakmámból kifolyólag nem akarok emiatt gondot.

2021. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Milyen lenne? Hát prolis, mint minden tetkó. Teljesen mindegy hogy két lábujjad közé vagy a telibe a pofádra kéred.
2021. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Tetoválóként mondom, hogy borzalmas.
2021. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 $$$$$ ***** válasza:
100%

Szerintem se nyakra csináltasd mert az elmaradott emberek miatt sajnos tenyleg akadalyozni fog a munka talállásban. Nekem is van 3 tetkóm meg még lesz is egy pár. De arcra,kezfejre ezert nem akarok. Mert az sajnos nagyon lekorlatoz. Engem nem zavar ha valakinek az alábbi helyeken van tetkoja. De sajnos sok embert igen.


Ja es meg valami ,7-es unalmas vagy. Nincs szükség arra hogy ujra és ujra bebizonyitsd hogy idi***ota vagy . Már mindenki tudja aki szokta olvasgatni ezt a kategoriat. Nem kell mindig ezt az unalmas már lejart prolis dumádat bedobni...

2021. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem alkarra jobb lenne, de ne teljesen ugyanígy, mert a lopást se a művészek, se a tetkók tulajdonosai nem szokták szeretni.
2021. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!