Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fajt a tetovalas?

Mennyire fajt a tetovalas?

Figyelt kérdés
Tapasztalataitokra lennek kivancsi
2021. márc. 11. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyjábol semennyire. Legkevésvé könyök- és térdhajlatban volt kellemes. Combomon, bokámon, vádlimon, térdemen, lábamom hátul vádliközéptől combközépig, alkaromon és a felkarom külső részén van tetoválás. Barátomnak van a lábfején is, ő konkrétan majdem sírt, amikor csinálták neki. A tetoválóm azt mondta, hogy neki nyakon és bordán fájt legjobban, bár ő tetőtől talpig tele van varrva, az arca is tetovált.
2021. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Bicepszen nekem elég sz-r volt, főleg a hajlat közelében, de a többi elviselhető.
2021. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Alkarokon semennyire, a 7. órában már kicsit égetett de ennyi. Hamarosan beszámolok a combról :D
2021. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alkaron nekem nem fájt egyáltalán, felkar külső részén sem, de a belső részen eléggé. Nem annyira, hogy sírjak, de kellemetlen volt, meg be is dagadt picit.
2021. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 $$$$$ ***** válasza:
Nekem nem volt vészes. Van egy kis tetko a bokacsontomon de az csak kb.15 perc volt. Egyaltalan nem fajt(csak azert irtam le ezt is mert sokak szerint a boka fajdalmas terület). Illetve van a vadlimon egy 10,5 oras minta az se volt veszes. Meg a jobb felkaromon van egy 2×8 oras minta ,ami szinten nem fajt tulzottan. Én siman birtam eddig mindet. Az összesnel vegig beszelgettunk meg röhögtünk a tetovállóval. Egyiknel se volt nagy fajdalom. Kicsit erzi az ember ,de nem nágy szám.
2021. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bicepszen, felkaron, alkaron macskakaparás, 1-2 ponton fájt jobban ahol nagyon vékony a bőröm. Vádli hátsó részén felül közepesen szar volt, elég sok ideg van arrafelé és ez elég érdekessé tette az élményt. A hátamon a bal oldalon majdnem elaludtam, a jobb oldal már rosszabb volt, pedig ugyanaz a művész csinálta, szóval a fene se érti :D Eddig messze a borda volt a legrosszabb, na ott lerágtam a karom közben, azóta se mentem a másik oldalra varratni, pedig már 10+ éve volt.. Majd egyszer bevállalom, de már előre félek tőle :D
2021. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nme vészes, de testrésztől is függ, a combomon pl sétagalopp volt mert jó kis húsos rész, de a lapockám szélénél azért nem volt felhőtlen az öröm. A legtöbb helyen az epiláláshoz tudnám hasonlítani érzésben.
2021. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az előző válaszolóval ellentétben combon fájt leginkább. A két kar teljesen bírható volt, a kulcscsont és környéke részt szinte meg sem éreztem.
2021. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!