Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hány éves kortól lehet tetovál...

Hány éves kortól lehet tetoválást varratni?

Figyelt kérdés

Én úgy emlékszem, hogy 16 éves kortól szülői felügyelettel, de most elbizonytalanítottam magam azzal, hogy lehet már 14 éves kortól is?

Köszönöm a válaszokat!

(Amúgy ha ez befolyásol valamit nem nagy tetoválásról lenne szó, nagyon maximum 10 cm nagy lenne)



2021. márc. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem szülői beleegyezéssel mehet akár 14-től is, bár lehet az is, hogy a tetoválókon is múlik.
2021. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Jobb tetoválók nem varrnak 18 alatt, szülői engedéllyel 16tól is csak olyan helyre amit nem befolyásol a növekedés, hízás, izmosodás. Bár az én tetoválóm szerint 20 fölött a legjobb a bőr állapota miatt.
2021. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk meg szuloi engedellyel sem vallalnak 18 alatti vendeget.

Es szerintem ez a helyes hozzaallas.

Amilyen tetovalasokat akartam en 14-16 eves korom kozott, te jo eg 🤣 Orulok, hogy nem csinaltattam akkor, most aztan sirnek rendesen.


Az ember NAGYON sokat valtozik, most meg ugy gondolod, hogy sose banod meg, sose valtozol meg (en is ezt hittem), de nem igy van :)

2021. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem 18 éves kortól lehet
2021. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!