Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválás eltávolítá...

Szemöldök tetoválás eltávolításával kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kb 6-7 éve lett tetoválva a szemöldököm és bár a formája szép lett, a színével voltak problémák. Elvileg barnával tetováltak, de már akkor se hasonlított semmihez. Mostanra kopott is és kb kékes meg ilyen szürkés színű, egyszóval csúnya.

Próbálkoztam tetováló szalonoknal, hogy mit tudnak vele csinálni és több helyről is azt kaptam vissza, hogy 1-2 alkalommal kellene lézeres eltávolítás, hogy barna szint tudjanak csinálni ebből a borzalomból.😟 Valakinek van tapasztalata eltávolítással? Mennyire fáj, mennyire hatásos? Annyi rosszat olvastam, hogy nagyon fáj és sokszor heges marad, azért elcsúfítani nem akarom magam, nem tudom mit csináljak. Na meg hogy egy alkalom, ahol én néztem 12 ezer és ha 2 alkalom se lesz elég, hanem kell 3, akkor csak az 36 ezer és akkor még hol van az újra tetoválás....

Meg ahogy olvasom havonta egyszer lehet csinálni, tehát 2 hónapig félig kikopott tetoválással kell emberek köze mennem?? Nem túl biztató.

Ha valaki átesett már ezen, segítene?

Köszi.


2021. ápr. 7. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy akkor azt tudnám javasolni, hogy nézd meg fb-n a Bolvári Beauty oldalát. Ott találsz eltavolítós képet.

A titok annyi, hogy jó helyre kell menni és nem lesz semmi hegesedes. Tetováló szalonba meg nem érdemes menni. A sminktetoválás és annak eltávolítása kozmetikusi hatáskör.

2021. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!