Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan ember aki...

Létezik olyan ember aki hordott póthajat több hónapig, és amikor leszedték neki hosszabb haja volt mint mikor felrakták?

Figyelt kérdés

Azaz nőtt alatta. Mert a fodrász oldalakon azzal reklámozzák a póthajat hogy látszik a fejtetőn a lenövés és hogy szépen nől a vendég haja a póthaj alatt...


Igen ám de neken amit nőtt felül azt alul le is törte a póthaj és fél év hordás után fele akkora volt a hajam.


Arra gondoltam hogy a felrakott póthaj erősebb volt mint a sajáton és ezért a hajak ahogy surlodtak egymáson törték le a saját hajam végét hiába nőtt a hajam a vége letört.


(Mikrogyűrűvel volt felrakva)



2021. jan. 3. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen nekem mindig hosszabb volt mert ugye lehúzza a súly egyrészt, másrészt meg nő magától is.

A lenőtt rész alapban sem egyenlő a hossz növekedéssel, mert alap esetben is vissza törik valamennyi. Ha száraz a hajad, akkor meg még inkább. Azért ez durva, hogy neked még rövidebb lett. Mondjuk nekem sem szokott egészségesen kinézni levétel után. Töredezett elvékonyodott végek. Én azt gondoltam régebben, hogy amiatt van ez, mert nem tudom az egészet tőből kifésülni és a sűrűsége miatt együtt ápolni a póthajjal.

2021. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem varrva volt, anno 15 eve.bKatasztrofa lett a hajam, ami utan leszedettem a pothajat. Eltort, es rövidebb lett. Sot kesobb is pocsek allapotban volt, amig a "varrott resz" nem nott le. Nem tudom a tobbi modszer is ilyen hatassal lett volna a hajamra vagy sem..
2021. jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyes neked milyen technikaval volt felrakva? Altalaban az szokott lenni hogy rovidebb mikor leszedik sajnos ez a gyakoribb :(
2021. jan. 4. 08:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább kopaszra vágattam az egészet, amikor elegem lett a póthajból.
2021. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly?
2021. jan. 4. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is gyűrűvel volt felrakva egyébként, és nagy megkönnyebbülés volt így megszabadulni tőle. Azóta is maradtam a rövid hajnál inkább. (4. vagyok)
2021. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Lehet lemondok a pothajrol mégis
2021. jan. 4. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Gyűrűvel volt nekem is.
2021. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fél hajam kihullott leszedés után. :)

Örültem volna, ha "csak" letörik.

2021. jan. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!