Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek mi az oka annak,...

Szerintetek mi az oka annak, hogy az emberek elég nagy része itthon úgy választ tetoválót, hogy nem nézi a munka minőségét, a precizitást, részletességet? Inkább elmennek olyanhoz,aki kap egy rakás lájkot(lehet megvett lájk)és minden csak nem precíz.

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az oka annak, hogy az emberek elég nagy része itthon úgy választ tetoválót, hogy nem nézi a munka minőségét, a precizitást, részletességet hanem elmegy valakihez, aki mondjuk kap sok kedvelést a munkáira(lehet megvett lájkok, de nem is ez a lényeg most) de tele vannak a munkái hibákkal. Ronda vonalvezetés, nem homogén satirozás stb. Rengeteg profi, ismert hely nem kap annyi elismerést, mint egy egy ilyen szinte kontár szintű "művész". Természetesen nem szakmai körökben elismert, hanem a laikus vendégei sztárolják. Szerintetek mi ennek az oka?

2021. máj. 13. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Nem értenek hozzá, laikusként nézik a munkákat
Valószínűleg az ár a döntő, olcsóbbnak hiszik mint a minőségi tetoválókat
A lájkok száma elvakítja őket, azt hiszik ennyi embernek tetszik, akkor jó is
Egyéb, írd le kommentben
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez megint egy olyan kerdes, ami tartamaz egy bizonyitatlan es jo esellyel hamis allitast.


Mi a gond, nem jonnek a vendegek a frissen nyitott studioba?

2021. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt sokan nem értenek hozzá és nem veszik észre azokat a hibákat, amiket te, másrészt meg igen, a lájkok száma is befolyásoló lehet. Ha azt látják, hogy mennyi embernek tetszik, akkor abból az jön le, hogy biztos népszerű és jó is. Ha meg ő maga nem ért hozzá különösebben, neki tetszik és azt látja, hogy másoknak is, akkor jó döntésnek tűnhet.

Emellett könnyebb is olyanra rátalálni, aki épp felkapott. Hiába ügyes valaki, ha nem ismerik az emberek.

2021. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első. Szó aincs erről, csupán érdekel miért visel sok ember minősíthetetlen munkát magán amikor rengeteg normális hely is van ahol szépen dolgoznak. Egyébként feltehettem volna a kérdést nem tetoválással hanem műkörömmel vagy fodrászattal is...
2021. máj. 13. 18:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm!
2021. máj. 13. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert ez a minőségi tetoválás,még nem elfogadott és aranyáron van .
2021. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért rengeteg olyat ismerek, aki nem 15-20e órabérben dolgozik és ennek ellenére minőségi munkái vannak. De olyat is, aki elkéri hasonló összeget a trágya munkáért cserébe.
2021. máj. 13. 20:02
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó..és milyen igazad van.. sajnos. :(
2021. máj. 13. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ők érik el az embereket. Az algoritmus ilyen,sok a lájk, nagy az elérés.


Ha nincs tetovált ismerősöm, és bírom a keresőbe hogy tetováló, akkor azt fogja kiadni, aki ismert.


Magyarul kutathatok én akárhogy, ha nem hallok valakiről azzal nem fogok tudni tetováltatni, hiszen a létezéséről sem tudok.


3 év alatt találtam meg a tetovalom, mert különböző felkapott tetovalok posztjait lájkolo emberek posztjain át jutottam el hozzá, sokszorosan... Pedig én mégcsak nem is valami komplex mintához vagy stílushoz kerestem embert, csak egy számomra nagyon fontos kis lenyomathoz.


Magyarán hiába fizetnék bármennyit egy jó tetkoert később, ha nem jut el hozzám a profi, precíz tetováló híre.


Ugyanitt szívesen fogadok egyébként ajánlásokat a posztban általad leírtakhoz hasonló tetoválókról!:) Ha már lehetőség nyílt rá.

2021. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdező ! Hogy te mindenkit ismersz még is ide jössz érdeklődni !
2021. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak azokon az embereken láttam ocsmány munkákat, akik 18 éves koruk alatt, szülői engedély nélkül valami sufniban csináltatták.
2021. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!