Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi idő elteltével lehet...

Mennyi idő elteltével lehet megmosni a tetoválást?

Figyelt kérdés
1 hete készült el életem első tetoválása rendszeresen kenem ilyen tetováló krémmel és elég rendesen hámlik már. A tiszta víz nem viszi le 100% ban a kenőcsöt és az egész karom tele van ezzel a fekete lehámlott bőrrel. 1hét után már megmoshatom pl szappannal vagy bármi mással?

2021. jún. 23. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen mosható lett volna antibakteriális illatmentes szappannal. Az elejétől. Szóval igen, mosd meg!
2021. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Az első napon is lehet és amúgy kell is mosni, pont hogy lejöjjön a nedv és a krém. Dörzsölni, áztatni nem szabad, meg ha ilyen többnapos fólia van rajta, akkor értelemszerűen nem mosod addig. Én amúgy nem használtam szappant rá, csak óvatosan lemostam, utána papírtörlővel felitattam, pár percet hagytam szellőzni, majd krém és fólia.
2021. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!