Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás,megéri?

Tetoválás,megéri?

Figyelt kérdés

Alkarra tervezek egyet,szerintetek milyen legyen?Tűzre gondolok vagy valami,ami a személyiségemet tükrözi,ami akár emléknek is megteszi. Közepes méretűt szeretnék.


Megéri-e szerintetek? Idős koromra csúnya lesz nagyon?


Ja és egy másik dolog,nagyon fog fájni? Megbántad már azt,hogy tetoválást csináltál?



2021. júl. 27. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Azt neked kell tudni, hogy milyen legyen. Szerintem még csiszolgasd magadban az ötletet, nem kell sietni vele. Lehet tetoválóktól is konzultációt kérni.

Idős korodban mindenképpen ráncos leszel, akár van tetkód, akár nem.

ALkarra nem nagyon fáj. Nyilván érzed, de simán ki lehet bírni, kb. egy epiláláshoz tudnám hasonlítani. Pedig én nagyon nyafka vagyok, de simán bírtam :)


A "megéri" részét nem tudom értelmezni. A fájdalom és a költség megéri-e? Ha rászánod az időt, pénzt és szép lesz, akkor megéri.

2021. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
igen, idős korodra rohadtul gáz lesz, pont olyan mint a hajléktalanokon meg a kocsmatöltelékeken. Mert kikopik ... szóval úgy 5-10 évente újra kell csináltatni, ha azt akarod hogy "jól nézzen ki" (már ha lehet ezt annak nevezni). Szóval egy életen át tartó dolog lesz költség és fájdalom, meg időigény szempontjából, mert beszívja a bőröd, vagy ha sokat napozol akkor gyorsabban hámlik és cserélődik ott a bőr... Ja, és eltávolítani nem lehet a tetoválást, max az ilyen "szeretlek aranka" feliratokat arial betűtipussal, de a mélyre menő, kontúrosabb cuccok örökké ott maradnak.
2021. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!