Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Így jelenthet majd hátrányt...

Így jelenthet majd hátrányt az életben, ha sok tetoválásom van?

Figyelt kérdés

Jelenleg még egy tetoválásom sincs, de szeretnék majd sokat magamra. (az most lényegtelen hogy miért, de eléggé átgondoltam már több év alatt)

Szeretnék a karjaimra (alkarra és felkarra is), a hátamra, mellkasomra, lábaimra (comb, boka, vádli)

Viszont direkt olyan lenne, hogy ha hosszú ujjú felső és hosszú nadrág van rajtam, akkor ezekből semmi nem látszana, és aki nem ismer meg se tudná mondani hogy vannak tetoválásaim. Így lehet baj belőle az életben? Mondjuk állás keresésnél stb.

18F


2021. aug. 25. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek tanulsz, mi akarsz lenni? Szociális munkakörökben sajnos számít, én informatikusként sok fullosan kivarrt senior kollégát láttam már. Szerintem ahol nem közvetlenül ügyféllel dolgozol hivatalosabb közegben (eü, banki szektor, jog), ott nem fontos.
2021. aug. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha el tudod takarni, akkor nem fog hátrány érni a tetkok miatt :)
2021. aug. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyen takarható hellyel értelemszerűen nem. Bár jó lenne már szakítani azzal, hogy a tetovált emberek tahók, vagy rosszak. Persze itt az ízléses, szép, jó kivitelű munkákra gondolok. Relatív nyilván az is, hogy kinek mi a sok tetkó, vagy éppen a kevés tetkó, de én úgy gondolom, hogy egy ész határral kifejezetten öltöztet. A látszó helyek megítélése már más.
2021. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
3 Na jó, de ki mondja meg mi az ízléses?Éppen ez a gond, a sajátja mindenkinek tetszik.Ki fogja eldönteni mi az ízléses?Van akinek mindenféle tetoválás ízléstelen.
2021. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

10:13

Azért ne nézzük már le egészen az embereket. Nagy részükben van szépérzék, akár szereti a tetoválásokat, akár nem. Az "Üss!", a "Mari"...stb. számomra a röhej és az ízléstelenség megtestesítői, de egy szép ábra, egy igényes szöveg már ízléses, vagy lehet ízléses. Aki minimálisan is vonzanak a tetoválások, az el tudja dönteni. Legfeljebb nem tetszik neki. De az más. Ne keverjük a fogalmakat.

2021. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

5 Nem érted a lényegét annak amit írtam.Az ízlés szubjektív, az alapján nem lehet embereket munkahelyről elutasítani, mert az nem tényszerű indok, ezáltal diszkrimináció.Az egyik fellázzad, hogy az övé is nagyon szép, akkor miért nem dolgozhat ott, míg szerinte a másiké ronda, bezzeg azt elfogadják stb.

Egyébként én pl. az összes nonfiguratív ábrát ízléstelennek tartom, közben ismerek olyan diplomás embert is, akinek több is van, mert szerinte naaaaagyon szép.Közben meg tipikus proli falunapos tetkói vannak.Na ennyit az emberek ízléséről.

2021. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
5 Egy munkáltatót nem kell, hogy vonzzák a tetoválások.Sőt, még taszíthatják is.Itt meg is bukott az elméleted.
2021. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

11:00

Te nem érted, amit én írtam. Hogy nem akaro, vagy nem tudod, az mindegy. Nem vitatkozom. Imádom ezt a túláradó jogérzést :D

2021. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
8 De, értem mit írtál.Csak az a baj, hogy nem fogod fel, hogy a valóságban kivitelezhetetlen ez a "fogadjuk el az igényes, szép tetoválásokat", mert ez egy szubjektív ítélet.Igazságosan csak úgy lehet megoldani ezt a problémát, ha (bizonyos munkaköröknél) kikötik, hogy látható helyen nem lehet tetoválás és kész.
2021. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valaki szereti a bort, akkor nem issza meg a kannás pancsolmányt, mert szar, és ez nem egy szubjektív ítélet :D Természetesen annak az eldöntése az adott egyén hatásköre, hogy alapból ignorál olyan munkáltatókat, ahol a tetoválás kizáró ok, és neki van. Ez ilyen egyszerű. Sőt, ha én előbb varratnék, akkor nem már érdekelne, hogy ezzel esetleg kiesne potenciális hely. Mennék máshová. Ez az egész tetoválásiszony amúgy is idejétmúlt.
2021. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!