Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kiment a divatból?

Kiment a divatból?

Figyelt kérdés
Tetoválók! Szerintetek milyen dolog az már, hogy azért nem vállalják el a tetoválásomat elkészíteni, mert ez a téma 30 éve kiment a divatból, és magukat égetnék ezzel le, hogy ma ilyet készítenének?

2021. szept. 8. 10:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Én azt nem értem a mai napig, hogy ha valaki tetkót akar, miért nem ragaszt ideiglenest vagy húz fel valami kifestett izompólót. Én meg azt nem értem miért jársz ebbe a kategóriába hónapok óta gyűlölködni, fröcsögni, ennyire véglény, alja lelkivilágod van?
2021. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Látom azért élesen megosztódnak az értelmes tetoválók, és a primitív kőagyúak.
2021. szept. 13. 07:44
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem köteles semmit sem felvarrni neked, amit nem akar, főleg, ha az a hírnevét és a szakmai tehetségét veszélyeztetné 20-30.000 forintért cserébe.
2021. szept. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13/13 Itt nem 20 ezer forintos összeg forgott kockán, hanem kb. ötször ennyi. Teljes karosról lett volna szó. És azt is elutasította a faagy.
2021. okt. 11. 11:28
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normálisat aki szintén igényes, és nem az ő izlését akarja ráderőltetni. Ez szubjektív és nem divatkérdés..
2021. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!