Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A csukló külső, vagy belső...

A csukló külső, vagy belső részére csináltatnál inkább tetoválást, és miért?

Figyelt kérdés

Külső rész alatt ezt értem:

[link]


Belső rész alatt ezt értem:

[link]


FONTOS! NE A MINTÁT NÉZZÉTEK, HANEM A HELYET!!!



2021. szept. 21. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Egyikre se. Mindkettő nagyon szem előtt van.
2021. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy a kettő közül melyik helyre csináltatnál tetoválást.
2021. szept. 21. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyikre sem, nem tudom, nem sodor-e még olyan munkahelyre az élet, ahol ezek akár kizáró okok is lehetnek. És képzeld, ez is válasz a kérdésre. Ne te kötekedj még, ha véleményt vársz.
2021. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a belső oldalon van a bal csuklómon. Emberekkel dolgozok, de eddig még nem volt belőle problémám munkahelyen.
2021. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

A kérdésed úgy lenne jó, hogy a csukló belső felére, vagy az oldalára...

De ettől függetlenül elsőnek nekem a belső felén volt, majd a másikon az egészen. Az oldala talán jobban fáj, mint a külső vagy belső rész, de amúgy nem vészes egyik sem.

Akinek munka miatt fontos, az meg inkább hanyagolja a csuklót, főleg első tetoválásnak.

2021. szept. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét helyen tetszik, de a kettő közül talán a belső fele jobban. Most ez lehet, hogy egy hülye érv, de ott szerintem többet látja az ember, jobban szem előtt van és hangsúlyosabb. Bár attól is függ, hogy milyen tetoválásról lenne szó és melyik hol mutatósabb, mert pl. valamilyen írott szöveget inkább a külső felére tetováltatnék, míg mintát, figuratív dolgokat stb. pedig inkább belülre.
2021. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem egyáltalán nem hülye érv! :)

Egyébként egy minta lenne, nem szöveg

2021. szept. 22. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az első, vagy is ahogy te fogalmaztad a ,,külső részen” tetszik. Egyébként nem az arcára tetováltat a kérdező, ha valóban bárkit is érdekel az ilyesmi pl. egy állásinterjún, akkor felvesz egy hosszú újút. Vagy mivel feltételezem nő a kérdező, biztosan találkozott már sminkkel. Ha nem illendő a tetoválás az adott helyen ahova megy, szépen le keni sminkkel.
2021. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit hülyén fogalmaztam, elnézést.

Egyébként igen, sminkkel vagy egy karórával simán elfedhető lesz.

2021. szept. 22. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a második jobban tetszik,nekem is ott van
2021. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!