Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintettek jogos? Ti mennéte...

Szerintettek jogos? Ti mennétek hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy tetováló akinek nagyon tetszenek a munkái. Viszont hiába küldök neki mintát. Azt mondja hogy csak személyesen tudunk árat beszélni. Nála úgy müködik hogy először egy személyes konzultáció itt mindent megbeszéltek. Árat, idő pontot , mit lehet és mit nem tetoválás előtt stb. Majd ha minden okés foglalóval lehet foglalni nála idő pontot. Olyanokat nem is fogad többet akik másodjára sem jelentek meg az idő pont egyeztetésre vagy a tetoválás napjára.

2021. szept. 23. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Abszolut ertheto, nyilvan van eleg negativ tapasztalata a 'de hat en nem is ilyenre gondoltam', a 'me nem szoltal elore', 'ez nem is er ennyit' kulonbozo valtozataival.
2021. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
90%
Minden jó tetovállo ilyen. Es igen,teljesen jogos. Nallam is ez volt. Jo mivel mar nem egyet csianltattam nalla ezert nem volt már a multkor foglalo. De ugyan úgy bementem idopontot egyeztetni meg átbeszélni.
2021. szept. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Nem tudom, mi ezzel a problémád.
2021. szept. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég oldschool de korrekt.


Sajnos az emberek nagy része nem tud üzeneten át tisztán kommunikálni, és aznap derül ki, hogy nem 10 centi hanem 15, hatalmas stirái vannak pont ott ahol a portré arca lenne, a kliensnek egy baleset óta elég bizarrul hajlik a könyöke stb.


Ezeket mind lehet beleépíteni a tervekbe, de ha nem tudsz z róla , ú gy picit nehéz.


Persze aki egyik héten Párizsban, másik héten Berlinben dolgozik, annak kicsit nehéz ezeket szemtől szembe lebeszélni.



Mi is tartunk kb 8 előre megírt üzemetet amit mindenki megkap, de ezt se olvassák ám el.

2021. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!